Rašyk
Eilės (73403)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10380)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterNuojauta negalėjo apleisti menkų pečių. Bloga nuojauta buvo įsigalėjusi lyg pikta dilgėlė, valdė mažą pasaulį, iš kurio ištrūkti atrodė neįmanoma. Metai, kurie, maniau, taip greitai prabėgs, rodėsi beprasmiai, vieniši, niūrūs, tragiški. Laikas buvo lyg paskendęs tamsoje, o laikrodis skubėjo grėsmingai ir neramiai. Atmosferą valdė nejauki tyla, tamsūs debesų šešėliai driekėsi erdvėje.
Pelėdos ūbavimai tave išgąsdino, išgąsdino tuštuma, besitęsianti tolumoje. Nematyti buvo jokio šviesos ruoželio toje tamsoje. Apmiręs pasaulis, galingoji mirtis... Nuojauta kuždėjo kažką blogo. Mintyse kūrėsi paklydusio žmogaus vaizdas, paklydusio tikėjimuose, mintyse, jausmuose. Liūdesys ir ilgesys kažko, ko neįmanoma pasiekti, valdė šiuos pasaulius. Šie pasauliai liejosi į vieną vienintelį. Gamta, mirtis, atgimimas, šviesa, tamsa,... Žmonės šiame pasaulyje skęsta lyg jūroje plaukiantys rudeniniai lapai...
Kažkas šaukia. Nuojauta? Kažkas šaukia pasukti iš kelio į siaurą takelį, neiti tuo keliu į tamsą, į nežinią, o brautis pro brūzgynus, lėkti iš čia, net, jei kojas apsivijo piktžolės; net, jei kažkur girdisi vilkų stūgavimai; net, jei baisu ir šalta. Balsas viduje sako netikėti lemtimi, o atgimti iš naujo savyje, išdrįsti pakeisti ateitį, sujaukti griežtą tvarką. Balsas viduje drąsina nebijoti, žengti ten, kur daužosi stipriau širdis, tikėti savimi, tikėti pačiu savimi!
2011-02-06 12:11
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-07 16:48
Mute
Rašyk daugiau ir tikėk savimi :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą