Rašyk
Eilės (73403)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10380)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKomentaras panašus į komendantą. O jų, šioje gyvenvietėje, daug ir visi keistai apsikeičia žvilgsniuotėm, kaip šunes svetimi.
  Komendantas slampinėja po langais, aptemusiame mieste ir kartkartėmis kilsteli antakių gaurelius, išgirdęs visai neįtikinantį žagsėjimą kitoje gatvės pusėje, jis įtaria - kažkas prastai sapnuoja.
  Rankoj sukinėja metalinį pliektuvą, kuris ištysta kaip antena, prieš jį pramogaujantys studentai sustagarėja it sušalę.
  Negavęs pastabų iš vyresniųjų institucijų, komendantas nugręš pakaušį nuo naujojo rajono, kuriame dar neveikia vandentekis ir gatvių apšvietimas, ir prapuls kur aidi kitų komendantų balsai, kad nepasimestų tame pastatų labirinte.
  Komendantas patikrins privilegijuoto naktibaldos kišenes ir paleis patapšnojęs petin, už gražią šypseną veide. Komendantas paliaupsins pilietį, kurio palangę puošia viendienės pakalnutės, taip skoningai susumuotos, viena šalia kitos. Pagirs skundiką Tomį iš gretimo namo, kuris atbėgo visas šlamantis kaip varpelis iš folijos, mosuodamas balta nosinaite ir keikdamas kaimyną, kad šis bulvių maišuose slepia tuštybę ir niekalus, o sako, jog tai jo gyvenimo derlius.
  Komendantas praeis pro šiukšlių dėžę, dirstels abejingai, pasidomės ką žmonės vaglo pusryčiams ir ką vakarienei. Jeigu šiukšlės nelenda per viršų - kvartalo inspektorė bus pamaloninta teoriniu seksu per telegramą. (Kai tik šis išsitrauks gelsvą pieštuką)
2011-02-06 01:24
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-03-18 13:14
Dvasių Vedlė
Na, jau tikrai, CK teisybę sako.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-07 14:21
Ciklono Kalavijas
Kaip ten vaikai sako: kas ant kito sako, tas ant savęs pasisako :) Švaistot savo talentą niekams. Geriau susikauptumėt ir parašytumėt rimtą kūrinį.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą