Rašyk
Eilės (72366)
Fantastika (2182)
Esė (1694)
Proza (10246)
Vaikams (2474)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterJautiesi gyvas kai girdi muziką ir tuo pačiu metu miršti, nes ne tavo pirštai lyti šį instrumentą. Negali natomis išreikšti dainos nuolatos skambančios tavyje. Tai garsiau, tai vis pridusdama ji reiškia norą būti išgirsta. Ar gali save pavadinti bejausmiu, jei audrą tavyje sukelia tai kas netikra. Atsipeikėjus iš saldaus jausmingumo vėl tampi pėstininku kasdienybės lentoje. Svetimas. Kokios spalvos yra žodis svetimas? Aš galiu pasakyti-Mano gyvenimas man yra svetimas. Kas dėl to kaltas? Turbūt niekas. Gal laikas, o gal žmogus gyvenantis mano gyvenimą ir tik kartais leidžiantis man pažvelgti jo akimis, kurios išties lyg ir yra mano. Tai ko nepamenu, gražu ir brangu, tai ką pažįstu, graudinančiai svetima. Aštuonerius metus šis pasaulis man-svetima planeta. O ne, aš anaip tol negaliu keikti tos planetos. Yra toks posakis: „Gerai ten kur manęs nėra“. Mano atveju: „Artima ten, kur niekad nebuvau“. Ne, vienos šio svetimumo dalies nekeisčiau į nieką, tiesa kitą mielu noru išmesčiau pro langą. Tu žinai, kad turi būti čia, bet tuo pat metu priklausai kitai vietai. Tai visai paprasta, kol nesuvoki, kad gal tos kitos vietos nėra. Tavo esamoji vieta tokia mylima, nes saugo tai ko nepameni, bet neįprastai dievini ir tokia atstumianti, nes primena tai kas bereikšmiška. Šiandien jis skaitė poezija. Žmogus, koks nežinau. Privaloma popietė lyrikos. Jis meilę ir šilumą išreiškė mirštančio žmogaus agonija. Tu bejėgiškai keikdamas depresija keliantį kriokimą savęs klausi, ar elgiesi kaip kiti? Nepaisyti, apsimesti nerūpestingai kvailu, o gal rimtai ryjančiu žodžius ir suprantančiu jų reikšmę. Negailestingumas žmogiška savybė, skirta sau ir kitiems. Ir aš, kaip ir jie, naikinu tai kas man priimtina, tam, kad pajusčiau saldų pasitenkinimo pakylėjimą ir bent akimirkai sunaikinčiau svetimumą. O vėliau tik sau įrodinėčiau paklydimą. Bet klaida kartosis ir silpnumo minutę tu ją priimsi kaip išsigelbėjimą.
Andri sako:
-Ši popietė tikra nesąmonė.
Ir priduria:
-Sutinki su manimi? Raili?
Ji lauks atsakymo. Tik, sutinku aš? ar sutinka ta, kuria dabar esu?
2010-12-15 19:52
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-12-15 23:51
Laukinė Obelis
Net suabejojau, nuo ko pradėti - nuo teksto, ar nuo autorės komentaro tekstui. Bandydama sujungti abu, norėčiau pasvarstyti, ar tai tikrai gali būti vadinama veikėjos minčių analize, ar tėra tik trumputis minčių užrašas, kuris, talentingui autoriui galėtų būti didelis penas kuriant kažką.

Daug žavių minčių:
vėl tampi pėstininku kasdienybės lentoje
Kokios spalvos yra žodis svetimas?
Mano gyvenimas man yra svetimas


Esama ir bereikalingų klišių:
Yra toks posakis: „Gerai ten kur manęs nėra“.

O taip pat ir visai nemotyvuotų vietų, pvz. pabaiga.

Na, jei bus daugiau, man įdomu...

O dėl klaidų atsiprašinėti nepadoru - toks trumpas tekstas, o...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-12-15 19:53
Vėjavaikėsplunksna
Iš anksto atsiprašau už klaidas ir noriu pasakyti skaitysiantiems,kad šiame tekste yra ir bus mažai veiksmo,tai labiau gilinimasis ir pagrindinės veikėjos minčių analizė.Lauksiu komentaru.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą