Rašyk
Eilės (72274)
Fantastika (2173)
Esė (1688)
Proza (10357)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 28 (5)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterNusviro Juozapotos rankos, ankstų vasaros rytą... Nieko nebuvo šalia... Juozapotos mirtis priminė visą jos gyvenimą. Ji niekad neturėjo draugų, buvo nekalbi ir užsidariusi... Visas kaimas ją laikė keistuole.  Dažnai ji vaikščiodavo gatvėmis ir niūniuodavo sau, ji mėgo muzika ir knygas. Tačiau taip ir liko visą gyvenimą nesuprasta, dažnas kuris ją apkalbėdavo, negailestingi vaikai paleisdavo į ją vieną kitą akmenuką, tačiau tai niekam nerūpėjo, niekas jos negynė.  Taip ir gyveno ji viena.
      Kai ji apleido gyvenimą jai buvo aštuoniasdešimt metų, tačiau niekas neskaičiavo jos amžiaus... Jau nebeliko tėvelių, broliai kurių ji turėjo septynis, visi vedę ir pasinėrę į savus rūpesčius, seniai apleido Juozapotą.
      Juozapotos kūnas jau guli visą savaitę, juk keistuolės jau seniai niekas nelanko, o be to ir pati retai kur ir išeidavo, senatvė pririšo ją prie lovos... Nėra kam pasirūpinti net ir mirusia Juozapota...
2010-08-04 21:10
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-08-06 10:35
giminaitė
neskaičiavau kiek žodžių ir sakinių pasako vieną ir tą patį - Juozapota vieniša keistuolė, net nėra kam pasirūpinti mirusia Juozapota.

o kas toliau?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą