Rašyk
Eilės (73837)
Fantastika (2198)
Esė (1500)
Proza (10430)
Vaikams (2499)
Slam (49)
English (1132)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 29 (7)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterTiesą sakant, Rišelė netgi įtarti negalėjo, kad netrukus jos gyvenimas pavirs į ištisinį maratonų nuotykį. Buvo šeštadienio vakaras, pats tipiškiausias pavasario šeštadienis, ir ji ramiausiai sėdėjo priešais televizorių, bei žiūrėjo savo pamėgtą serialą, o jos vyras tuo tarpu stebėjo naują kovotojų vaizdo įrašą internetinėke svetainėje „Youtube“. Žmona kas kart jį už tai sukritikuodavo, kada jis su apmaudu balse jai sakydavo: „Matai, kokie žvėrys? Puiki kova. Turėjau būti vienas iš jų! „ - „Beprotis! „ - ji atkirsdavo, arba ką nors panašiai.
- Tau nuvažiavo stogas?, - tą vakarą ji pakartojo, tarsi specialiai.
Kadangi jos vyras buvo pripratęs prie tokių jos žodžių, tą vakarą kaip ir kitą kartą, jai nieko neatsakė, o tik toliau stebėjo kovą.
Žmona nerimo, stengėsi bet kokiais būdais jį pašiepti:
- Tai kodėl netapai?
- Motina į sportą laiku nenuvedė. O jeigu būčiau gimęs kur nors Kinijoje... - tarė jai labai akivaizdžiai apgailestaudamas.
- Aaa... tiesiog neįtikėtina!
- Užtat kitame gyvenime būsiu pasaulinio garso faiteris. Tu nieko nesupranti, kas yra būti faiteriu. Čia sportas, filosofija. Pažiūrėk į juos, - vis kartojo negalėdamas atsiplėšti nuo vaizdo įrašo. - Kokia jėga!
Ji stebėjo kaip du agresyviai nusiteikę raumeningi vyrukai, dabar bando parversti vienas kitą ant žemės. Neūžauga teisėjas stengės juos išskirti, tačiau geriausiu atveju, prieš juos jis atrodė lyg jaunesnysis paauglys brolis. Rišelė nejučia nustebo, kad jis apskritai ryžosi stovėti šalia jų; ji tik nuobodžiai atsiduso bei sugrįžo atgal ant lovos priešais televozorių.
Jau net penkias minutes ėjo įkyrios reklamos. Moteris čiupo valdymo pultelį ir perjungė kanalą, kur ryškiame fone sėdėjo ilgaplaukė moteris, labai trumpais permatomais apatiniais. Tai buvo neabejotinai patrauki moteris. Gražuolė kalbėjo apie vyrus.
Tai buvo viena iš tų laidų, kada kalbinama laidos herojė - paslaptingoji. Apatiniame ekrano kamputyje užsidegė laidos pavadinimas: išgelbėti vyrą.
Ji pirmą kartą matė tą laidą.
- Markai, aš nieko negirdžiu! - suriko.
- Na ir kas?
- Kaip tai kas? Tu ateik ir pažiūrėk į šitą moterį! Kaip manai, ar aš galėčiau būti tokia kaip ji?
- Apie ką tu?
- Ji aukščiausios klasės palydovė. Aš pagalvojau, kad... na, visai norėčiau pabandyti.
Jis trumpam atsisuko į televizorių ir įsistebeilijo; kompiuterio garso kolonėlėse nuskriejo gongas, Markas krūptelėjo, kai tuo tarpu Rišelė visiškai susižavėjusi paslaptingosios moters pasakojimu, to net nepastebėjo.
- Velnias! Truko tik dvi minutės! - pasigirdo.
- Aš pagavojau, kad man praverstų kažkiek pinigų, Markai, galėčiau daugiau ką sau leisti. Atostogos, plastinės operacijos, juk tai kainuoja, tiesa?
- Aha...
- Na, kaip manai?
Jos vyras išjungė „Youtubą“ ir atsistojo, dabar jis atrodė vyresnis nei ištikrųjų, o tai greičiausiai todėl, kad nustojo skustis. Jei žmona burbėdavo, jis jai atšaudavo, jog nuo peiliukų jam beria odą, arba, kad barzdą nusiskus per ateinančias išeigines. Na kur skubėti, juk svečių nelaukiame, - taip nuramindavo.
Bet dabar ji nepriekaištavo, o jis tylėjo, atrodė, kad buvo visai nesusidomėjęs ir pokalbiu. Jis netgi pagalvojo, kad eis prigulti, o žmoną ramiausiai paliks vieną, prie televizoriaus. Kaip puiku, aš ir vėl galiu išvengti sekso, pagalvojo.
Paskutiniu metu Rišelė jam nuolat priekaištaudavo, kad viskas įvyksta per greitai, ne taip kaip ji nori, - o ji nori prisiminti „senus gerus laikus“, kada jie mylėdavosi ištisas valandas.
Tai blogiausias sumanymas koks gali būti, Markas galvojo, juk dabar viskas taip paprasta!
- Einu į lovą, - staiga pasakė, - rytoj anksti keltis. Pakalbėsime, kai grįšiu iš darbo.
Jausdama tokį jo abejingumą, ji pajuto ypatingą palengvėjimą, keistą džiaugsmą, ir viliokiškai šyptelėjo lūpų kampučiais, tarsi nesubrendusi mergaitė.
Jis pirmą kartą į ją pažvelgė, pagalvojęs apie tokį keistą žmonos keistą elgesį. Stovėjo ir kažkaip bukai žvelgė į ją, jausdamasis nepatogiai. Kai pasiekė miegamąjį, tas nemalonus jausmas išgaravo.
Tuo tarpu Rišelė baigė žiūrėti laidą - ir ją buvo galima visiškai suprasti - ji atbėgo į miegamąjį pilna nesuvaldomos aistros.
Ką gi, velniai griebtų, visa tai reiškė?
2010-03-29 01:10
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-03-13 13:50
diukasniukas
Toks apie vyro ir moters šiuolaikinėje visuomenėje įsivaizduojamus idealus , kurie yra netikri. Šitam trūksta barnio tarp poros, kad išsiaiškintų tuos idealus. Ar karšto purvino sekso scenos... Nors iš komentarų gali atrodyti, kad čia porno pavaryta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-06-20 12:01
EyesTrueDe_Lies
O kokių klaidų? Parašau mane pamokslinti.
Turiu gi susiimti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-06-20 11:49
Dvasių Vedlė
Labai daug klaidų ir atrodo neišbaigtas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-09 11:48
Vaikyste du kart
aš tai neįžvelgiau čia to sekso.žinote reikia žiūrėti kas kam galvoje arba kas ką nori tą ir mato.mane šiaip kabino kūrinukas, bet tęsinio norisi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-02 16:27
EyesTrueDe_Lies
Neakcentavau sekso, atejai kazkoks susivartes, net nesupratau tavo komentaro. Anyway.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-02 12:59
juozupukas
  Aišku, kai jau taip sumažėjo horizontas iki nosies galiuko, ką gi daugiau galima rašyti? Seksas, seksas ir dar kartą seksas. Na ir kas kad juo ušpildyta visa erdvė nuo Holivudo iki sąjūdistinio perversmo? Kad su "nepriklausomybės" deklaravimu atsiveria nauji tautos naikinimo horizontai ir praskolintoje valstybėje atlaisvinami plotai musulmonamas ir kiniečiams. Cha, cha, cha... cha, cha, cha... depiliuojas Lietuva...
  Apsiseilėję seksomanai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-31 23:16
EyesTrueDe_Lies
Gerai pastebėta, patingėjau pratęsti mintį, ir šiaip mažai įdėjau darbo, nes vienu prisėdimu rašiau. Ačiū.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-31 21:08
Sniego mėnuo
Na šis sakinys ("netrukus jos gyvenimas pavirs į ištisinį maratonų nuotykį") čia neišpildytas, tad tęsinys atrodo būtinas.
Kūrinukas ganėtinai smagus, nors šiaip paviršutiniškas, pavadinimo taip iki galo ir nesupratau, gal dėl to, kad tos laidos nesu matęs. Ir dar klaidelės kai kur... Hm, šiaip vis tik neužkabino, kažkaip labai viskas paprastai, mano nuomone didesnės intrigos, kabliuko trūksta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-30 13:12
Varinė Lapė
Rišelė matomai kažką sugalvojo :) Jei bus antra dalis, tada šis gabaliukas suintrigavo. Jei ne - tada lapė jaučia beprasmybę.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą