Rašyk
Eilės (76954)
Fantastika (2235)
Esė (1532)
Proza (10730)
Vaikams (2611)
Slam (64)
English (1185)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 257 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterTu ir vėl vidurnaktį man skambini ir klausi ar nemiegu, ar gali pas mane pabūti. Žinoma, kad gali. Tu tuoj lauksi prie mano durų. Aš lauksiu kol papasakosi, kas atsitiko.
Jau dėlioju, ką tau paskysiu, nes įtariu, kad ir vėl viskas taip pat kaip aną savaitę, kaip aną mėnesį ir taip be galo. Aš viską žinau, bet padėti negaliu, galiu tik būti kartu su tavimi.
Išklausyti.
Palaikyti.
Suprasti ir raminti, kad viskas bus gerai, kad tai praeis, kaip ir kiekvieną kartą išauš rytojus.
Aš bijau dėl tavęs. Nenoriu, kad tu būtum vienas. Nenoriu, kad bastytumeis šaltomis gatvėmis, miegotum stotelėj, laiptinėj ar velniai žino kur. Todėl kaičiu arbatą. Traukiu mūsų puodelius. Jie seni, nudaužyti, bet kartu ir mieli su išblukusiom gėlytėm. Puodeliai kone vienodi. Neįgudus akis jų neatskirtų. O aš skiriu. Taviškis tas, kurio nuskilęs plonas gabalėlis nuo krašto primena randą ant tavo rankos, sakei, kad įsitaisei griūdamas nuo dviračio. Netikiu, žinau iš kur visi tavo randai. Visi alei vieno iš „TEN“... Iš namų. Bet tu niekad nesakai „namai“. Sakai, einu „ten“. Net nepastebėjau, kada dingo šiluma iš tavo lūpų tariant šitą žodį - „namai“. Rodos niekad kitaip ir nebubo, niekad nebuvo „namai“, tik „ten“.
Laukdama tavo žingsnių pati sau niūriai galvoju, tavo kūna sulopyt galiu, bet kas sulopys tavo sielą?
Žinoma, tą nelaimingą puodelį apdaužei irgi tu. Netyčia. Paleidai iš rankų kai plovei kriauklėje. Sakiau juokais, kad neduosiu kito, dabar gersi iš šito. Prasikaltęs droviai šypsojais. Nudužusį puodelį ir jo šukę spaudei delne. Nežinojai, ką su jais daryti, kaip atgal sulipdyti. Kaip ir savo gyvenimą. Nežinojai, ką su juo tokiu sudaužytu ir daryt.
Aš šypsojaus. O tu žiūrėjai į mane lyg laukdamas atsakymo, nulemsiančio tavo gyvenimą. Dar ir dabar prisimenu, tas pilkas, dideles ir išblukusias akis. Jos beveik visad kažkokios lūdnos, bet nuoširdžios. Pavergiančios. Sakei, pamatysi, gersiu. Ir gėrei, niekad neprašei kito. Gal tau tas apdaužytas puodukas buvo artimas, gal priminė tave patį - netobulą, su randais ir gyvenimo apdaužytą.
Tokį kaip ir tu pats.
Netobulas ir apdaužytas.
2009-08-02 14:03
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-10-27 21:58
rekonstrukcija
nuosirdumo ir graudulio pilnas tekstas...sujaudino
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-31 18:59
Šaltukas
Patiko šis tekstukas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-09 22:31
Nendrinukė
Dėkui Pilkei katinėlei už įvertinimą ir mintį-pasiūlymą, tęsti, tai, kas pradėta. Labai malonu, kaip naujai, pradedančiai "dūšelei", tikrai, malonu sulaukti vertingų patarimų-pasiūlymų, kurie, kol kojelės silpnos, labai labai reikalingi. Kaip tik dėlioju mintis, siužetą. Palieku susigulėti ir vėl grįžtu. Bandau, gal kas ir išeis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-07 11:45
pilkė
Mhm. Artima, ir skaitytojas kažkaip atranda save šitame, kad ir nedideliame, fragmentėly. Visgi ilgas pasakojimas šituo pačiu stiliumi nesižiūrėtų, galėtų būti kaip įžanga labai rimtam reikalui, kuriame jau viskas keistųsi ir atsirastų siužetas :))

Antspauduoju letena.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-03 22:56
Heis
Grazu, man kazkodel artima :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-02 23:46
Varinė Lapė
Tai antras komentaras bus toks: jei neišeina trumpint, netrumpinkit, bet skaldykit dalimis, vadovaujantis paprastu planiuku. Planiukas - turėt idėją, tirėt pasakojimą, visą parašius peržvelgt, koreguot, taisyt, ko nereikia drąsiai braukt ir galiausiai (jei vis dar per ilgas) padalint.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-02 23:40
Nendrinukė
Nuoširdžiai dėkui už vertingą komentarą-patarimą. Pergalvojau. Tiesą sakot. Reiks atsižvelgti, mokytis,gal ir pratęsimą padaryti:)
Nuskambės neįtikinamai, bet nemoku glaustai rašyti, visada viskas gaunasi labai plačiai.Vargstu su tuo,. Trumpinu, Kartais nutrumpinu.O jūsų komentaras, tai svotiškas atvirkščias komplimentas, paskatinimas nebijoti, bandyti plėstis. Dėkui.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-02 23:18
Varinė Lapė
Vertinu viduriuku už nebaigtą mintį, geros idėjos trumpumą. Mokat pasiekt jautrų skaitytoją, bet per mažai pastangų tam idėjot, per mažai kantrybės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą