Rašyk
Eilės (72293)
Fantastika (2177)
Esė (1688)
Proza (10358)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 9 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterIpod‘e skambanti Fergie‘s „Glamorous“, žavinga uniforma, Louboutin aukštakulniai ir nuostabi „Yves Saint Lauren“ rankinė. Nepamirškime ir subtilaus makiažo ir ką tik sumodeliuotos šukuosenos. Taip, tai ji – Amber. Ta, dėl kurios iš proto eina ne vienas, ir ne du „NB mokyklos“ vaikinai, Ta, kurią apšnekinėja, nors giliai širdyje dievina kiekviena mokyklos panelė. Ir ji ateina, atkreipdama kiekvieno žmogaus žvilgsnį į savo tobulą išorę. Išdidžiai išlipdama iš prabangaus „Bentley“ limuzino, aukštakulniais ji nukaukši į 105 kabinetą. O ten, jau laukia bendraklasiai, nes Amber visada vėluoja. Princesė niekada nevėluoja, tai kiti ateina per anksti. Elegantiškai pravėrusi duris, žingsniuoja iki savojo suolo. Amber užburia visus: kiekvieną apgaubia jos tobulumas, kai ji praeina, kai ore sklando jos „Chanel Mademoiselle“ ir lyg melodija skamba Louboutin batelių kaukšėjimas. Lyg plaštakė atsisėda į suola, šalia jau šypsosi jos vaikinas Lukas.
- Tu kaip visada tobula, Brangute, - meiliai sušnabžda jis į Amber ausytę, papuoštą „Cartier“ deimantiniu auskarėliu.
Amber koketiškai sukrizena. Taip, tai ji draugauja su nuostabiausiu vaikinu mokykloje. Jis ne ką mažiau tobulas, nei Amber. Uniforma viliokliškai apdengia raumeningą ir įdegusį kūną. Tikras 189 cm. stebuklas. Tai supranta ne tik Amber. Tai supranta visi.


O tuo pat metu, kitame kabinete sėdi Matas ir gašliu žvilgsniu nužiūrinėja vasaros metu sulieknėjusias bendraklases. Jos palyginus niekas, su tobuląja Amber. Bet ji užimta. Ir ne bet ko kito, o geriausio draugo Luko. Bet Matas tiki, kad viskas pasikeis. Ir greitai. Jo mintis greitai pertraukia nuobodus auklėtojos Anos balsas:
-Mielieji, pristatau jums naują mokinę, Jandrą. Ji atvyko čia iš Italijos, prašau ją maloniai priimti.
O ne, -pagalvojo Matas-, dar viena nuobodi mokslo pelė. Ir staiga, jis pajaučia tobulą „Chanel No. 5” dvelksmą ore, pamato ilgas kojas, tobulus Diesel aukštakulnius, įdegusį ir liekną kūną ir nuostabias šviesias garbanas, žydras akis ir pritrenkiančią šypseną. Ir nuo tos akimirkos, kiekviena Mato kūno ląstelė priklausė Jandrai.
2009-05-30 22:10
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-06-07 12:58
Paskalų Princesė
Dėkui už komentarus , o kad amerikoniška tai tikrai pritariu, vis dėl to esu naujos kartos atstovė (;
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-06-05 04:39
dexter_morgan
naujas amzius:) gal ir nieko
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-06-01 21:16
Fatal Error
Kaip Amerikoniska... Ups Holivudiska...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą