Rašyk
Eilės (73683)
Fantastika (2198)
Esė (1498)
Proza (10402)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterPaskolinki man savo laiko? Žinau,  kad  jo turi per daug. Iš kur? Tiesiog žinau.
Nes aš neturiu laiko, turėti laiko. Jei paskolintum man savojo, pažadu  neiššvaistyti jo veltuj. Tada Turėčiau  kada prisiminti tave. Jei paklaustum ka aš veikiu? Neturėčiau atsakymo… Gal del to jog neveikiu visiškai nieko. Ir galvodama apie begalia nesvarbiu dalyku mano gyvenime, noriu atrasti minutėlę tau. Tiesiog noriu prisiminti tave. Kodel? Nežinau…
Gal dėl to, jog su tavim, praleidau nuostabiu akimirku. Ir nesvarbu, kad dabar skauda, visvien gera prisiminti.
Pameni? Kaip tada važevom į kalnus su tavo senutėliu automobiliu? Nes aš norejau pažiurėti kaip atrodo, mūsų naktinis miestelis nuo kalvos… O taip buvo gera. Ir kai kelias valandas klausem radijos, nuo kurios nusėdo akumuliatorius. Ir mano sėdimos puses dureles? Kurių langas neatsidarė. Teko laikyti atidarytas jas, kad neišrūktumėm su cigareciu dūmais, ir kentėjom nuo besaikio musyčiu antpuolio, ir likom sukandžioti.
Ar pameni, kai atvežiai mane į miška ir pasakiai – Čia parkas! Na aš buvau sužaveta, nes pasirodo ten tikrai parkas, tik labiau panašus i džiungles. Lietuvos parkų nepalyginsi su šios šalies. O pameni, kai sėdėjom paplūdimy saulei leidžiantis, ten prie vandenyno, kai išmokinau tave žodį „durnius“  oi kiek buvo juoko... ir dar daug uždulkėjusių prisiminimų širdyje miega. Deja tavo duotas laikas man baigėsi, gaila...
Žinai, visdėlto ilgesys tavo tamsių akių, švelnių ranku, aistringo sekso, man vis neduoda ramybės. Gal būt ir užsuksiu arbatos puodeliui po vidurdienio. Gražinsiu paskolintąjį laika, atsiimsiu savąjį, kurį kažkada atidaviau tau. Turėsiu begalybe valandų prisiminimams. Turėsiu laiko- turėti laiko. Pasidovanosiu sau saulėlydi. Pasidovanosiu sau šypsena. Ir vis gi  ačiū. Paklausi:, -Už ką? Už tai, kad buvai. Esi. Ir būsi.
2008-11-25 02:39
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-27 02:09
porcelianinis skausmas
kokie mes greiti teisti, gramatines klaidos, bla bla bla, ne ten papuoliau,darau daug klaudu ir ka? tikriausiai susirinko cia visi proto bokstai kurie gyvenime nedaro gramatiniu klaidu? pavadinkim tai, gal gyvenimas yra gramatine klaida?!! as skaitau staipsnius ESE kitaip " krokodilo batus " ar dar visoki velnia kuri cia skelbia ir raso zmones, as skaitau ir bandau pazvelgt ka tas zmogus kurini rasydamas jaute,o ne i klaidas ziuriu, gal geriau uzsidek tous krokodilo batus ir pasidarysi bezdzione kuri skaito tavo dyvenimo reziume. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-25 20:34
Dudi
Ne čia, ne tam ir ne taip :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-25 15:41
švo
Čia esė? Jei taip, aš krokodilo odos batai. Gramatinių klaidų begalė, negražu šitaip elgtis. Gerbkime skaitytoją.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą