Rašyk
Eilės (74263)
Fantastika (2201)
Esė (1498)
Proza (10537)
Vaikams (2511)
Slam (49)
English (1139)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter    Aš sėdžiu ant grindų. Priešais mane langas, pro kurį matyti tamsa ir kur ne kur maži švyturėliai. Matau, kaip lašas išsiteškia ant lango, pavirsta į mažą upelį, nuteka žemyn ir pradingsta. Lašai pradeda kristi vis dažniau, langas pavirsta tikra jūra ir maži švyturėliai tampa beformiai. Tai pradeda labai slėgti ir aš nebegaliu ilgiau taip laukti. Čiumpu kuprinę ir išbėgu į tamsą.
    Ilgai klaidžioju tyliomis gatvėmis. Matau, kaip į blizgantį šaligatvį krenta milijonai lašų. Man tyliai spengia ausyse. Kartas nuo karto girdėti greiti žmonių žingsniai, bet aš nematau, nes visus juos seniai prarijo tamsa. Nuo mano plaukų kaip iš čiaupo pradeda tekėti vanduo. Jaučiu, kaip gelia rankas. Žvilgteliu į laikrodį ir nuskubu traukinių stoties link. Atrodo, praeina visa amžinybė, kol atidarau tas milžiniškas duris. Nuskubu užrašo "kasa" link. Išgirdusi, kad traukinys dar neatvyko, nurimstu. Aš atsigaunu, pradedu jausti, kaip atitirpsta pirštai. Žvilgteliu į laukiamojo pusę. Spoksau, kaip keista senutė įnirtingai maigo ant kelių padėtą laptopą. Prienu artyn. Pastebiu šalia miegantį pririštą katiną ir ant raudonos plastmasinės kėdės pastatytą nedidelį akvariumą, į kurį jau kuris laikas laša nuo lubų vanduo. Tada išgirstu kažkokius keistus garsus. Įsiklausau. Tai jos ausinukas. Kurį laiką stoviu priešais ir žiūriu į žuvytes. Man jų gaila, todėl nusprendžiu patraukti akvariumą. Kurį laiką patrypčioju vietoj, nes droviuosi. Tada ji pakelia akis nuo ekrano ir pastebi mane. Nusiima ausinuką, jos veidas persikreipia, tai darosi panašu į šypseną, ir taria:
- Labas vakaras, prašau prisėsti.
Aš pasisveikinu, sėdu šalia ir nežymiai patraukiu akvariumą. Dabar laša man ant galvos. Persėdu į kitą pusę. Įsižiūriu į ją. Iš po žalios kepurės kyšojo mėlynai dažyti plaukai, kurie dengia akis. Tada pastebiu rožiniais rėmeliais akinius. Niekaip negaliu suprasti, kokios spalvos jos akys, nes spindi visom spalvom nuo ekrano. Ilgai spoksau spėliodama. Tada klausiu:
- Kokios spalvos jūsų akys?
Supratau, ko paklausiau ir mano veidą išpylė raudonis. Jos veidas vėl persikreipia ir neatitraukdama akių nuo ekrano ji tarė:
- Kaip tavo.
Ilgai sėdžiu kamuojama gėdos. Nuleidžiu akis ir spoksau į jos geltonus sportbačius. Languotos kelnės, marškiniai per ilgom rankovėm. Jau degu, kaip noriu su ja pasišnekėti, o ji tik maigo ir maigo klaivišus... Tada ji padeda kompiuterį į šalį ir sako:
- Tu viską apie mane žinai. Aš - tai tu. Tu - tai aš.
Ji atsistoja, užsimeta nedidelę kuprinę, persiriša batraiščius, pasikiša po pažastimi akvariumėlį ir atsisuka į mane:
- Tai iki greito.
Aš palinksiu galva ir sustingusi žiūriu į tolstančią keistą figūrą su lagaminėliu, akvariumu ir iš paskos sėlinančiu katinu besivelkančia virvele. Tai aš... Keturiasdešimties???
2003-08-24 14:32
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 21 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2003-09-15 09:34
kitoniškas batka machno
penkiasdešimt devynių....  nes 40 dar vis atrodo kaip 25.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-09-15 08:37
Casandra
pazistu tokia moteri, zaviuosi nepriklausomais, nors ir neretai vienisais zmonemis...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-08-25 22:41
Saulės_Radija
Liabaij patiko man :) Noreciau sutikt tokia senute,ir tuo labiau tokia islikt visa gyvenima -roziniasi akiniais ir languotom kelnem ! Perfect !
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-08-24 19:00
pasiu
norm
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-08-24 15:31
tesa
geras pasiziurejimas i save is salies...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-08-24 14:53
observer
fatal
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą