Rašyk
Eilės (72592)
Fantastika (2173)
Esė (1694)
Proza (10239)
Vaikams (2470)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 69 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterEsu nykštukinis pinčeris liūto uoloj, tykiai belūkuriuojantis grįžtančios šeimininkės. Žiūriu pro langą – verkia paliegęs dangus ir jau atrodo netruks nuleisti savo ilgas, laibas kojas ir pamerkti į kelius, skęstančius balose it pelkėse. Taip visad būna dienomis. Aš užsimiršau dar kažkadą turėjęs kailį – guliu kiauromis dienomis sustiręs, žiūriu į pilnus debesis ir tik retais atvejais vakare nukiūtinu iki dubenėlio ir pradedu lakti vandenį, atmieštą žmogišku goduliu ir pagiežingom granulėm.
  Kartais naktimis man vaidenasi, jog kažkas beldžiasi į mano uolos duris. Galbūt – bet niekas jų neatidaro. Pats neturiu rakto. O toji uola, nors ir liūto, veikiau primena kirmėlės irštvą, į kurią vos pati išgali įšliaužti. Čia manęs nepasiekia niekas – nei lietus, nei žmogus, nei kaimynai, ar tos ilgos kaip mano ilgesys dangaus kojos.
  Neguodžia manęs ir stogas. Esu sausut sausutėlis – tarytum sausringa dykuma tūno manyje. Ji nelyg Sachara glemžia vis naujus plotus, o augmenija skurdi kaip bevaikė mama: ant siūlės tabaluojanti širidis ir smilgos plonumo susirietusi žarna.
  Ir visgi turėjau ir aš linksmų akimirkų – kada mano uodega šmitinėjo į šalis kaip girta beprotė. Tai buvo bemaž geriausias rodiklis m a n ę s – širdis žaižaravo Veneros pavyzdžiu, visas vidus- slėnių slėniai ir oazės, jausmai – braškių kloniai – beribiai ir nerūpestingi. O dabar nuskinsiu paskutinę braškę ir plauksiu kanojom tenai, kur kertasi Šiaurės ir Pietūs – tiesiai į dausas, o kai užsilipsiu ant dangiškųjų gulbių – amsėsiu lėktuvams, gaudysiu oro balionus. Bėgsiu žemėn atnešti pamesto džiaugsmo ir vėl bėgte aukštyn, pas plunksnuotąsias gulbes ir  niekaip nepasiekiamą, bet visada švytinčia geltonplaukę – šeimininkę.
2008-08-23 19:47
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 13:13
časm
žavus dangus, tik kūrinio pabaiga nekokia (jausmingi braškių kloniai)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 11:23
baltžuvė
kilnusis pinčeri,  bėk  žemėn atnešti pamesto džiaugsmo /  neblogai/
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 20:43
Trantsliukatoriuts Agu Kitkits
vakar zuvyte matė 4 gandrus ir 1 varlytę pinceriuko tai ne siandien zuvyte matė lietutį broliuką ir sestadienį pinceriuko tai ne rytoj zuvyte matys spec.dalykiuką bet pinceriuko tai ne. triokst pokst kas yra tas pinceriukas?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 19:58
Rudenio vėjas
Mmm... Gal kiek sausa, bet jausmai nuostabūs.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą