Rašyk
Eilės (80623)
Fantastika (2476)
Esė (1642)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Mano angelai-
Krištolo trapumo,
Nuolat dūžta jųjų sparnai.
Sielos skeveldros, atskilę, susminga
Į mano širdį, nevaikiškai tyrą.

Mano žemė-
Įkaitus lig raudonumo,
Išpurtusiom gyslom,
Suskilusia oda.
Traukia mane į savo bedugnę-
Į sąvąjį centrą, į mąnąją mirtį.

Mano dangus-
Juodais šlakais nusėtas,
Su giliom duobėm- skylėtas,
Krauju varvantis.
Krinta ant mano pečių.
Spaudžia mane į dolomito akmenį- žemę,
Trupindamas kaulus, ištekindamas kraują.

Mano jūra-
Žalia, statmenai dumbanti,
Krantais aštriais it stiklu gludintais.
Skalauja manuosius krantus,
Skandina kūną:
Perpildydama plaučius,
Lig kraujo akmenimis nuzulindama kepenis.

Mano medžiai-
Į dangų šaunantys,
Šaknim į mąnąsias akis įaugę.
Susilieja į vieną- pasaulio medį,
Perkirsdami venas,
Į trupinius suskaldydami smegenis.

Mano pasaulis-
Stereotipų persotintas,
Smaugia mane, visa galybe:
Iščiulpdamas kraują,
Nuskandindamas sielą,
Išrinkdamas kaulus,
Pakylėdamas mus abu link mirties...
2008-07-31 00:06
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-09-26 13:57
go on
Nuostabu...tai tarytum sielos tango, sielos su daugybe langų...Jus drąsus, nebijote savęs...tokio kokį Jus padaro akimirka...Jūs rašot originaliai,giliai plačiai.Ačiū
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-05 22:20
Mėnulio ragana
labai skausmingas...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-02 12:11
Papa Lee mato savy nepakartojamą ledi Nosferatu
vitališkas. gerai, kad nuo impresijų ir abstrachavimo tiesmuko pabėgta. tas MANO erzina.juolab, kad nevisur motyvuotas. pradmenos žada, kad bus dar įdomiau ateity gal.:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-01 22:20
Sapnininkas
Dėkoju komentuotojams bei vertintojams...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-31 22:17
Ogio
Tarkim, viskas čia ok. Bet kodėl metro/poli/teno? Kodėl ne tram/way/'aus ar el/ek/trič/kos?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-31 12:09
Viščiukų princesė_Inter corda
O man visai patiko. Ir duosiu 4. Nes žodis "kraujas" kažkaip dažnai kartojosi ir užkliuvo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-31 11:32
Crysta
Jooo...tikrai siela nevaikiškai tyra :(
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-31 01:07
mandragora
nuogirdos. su graziom pradziom. jau tikiesi ir atsivepi .. visgi ne.. 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-31 00:49
van
van
duosiu du, bet žinoki, jog reikia labai daug dirbti. yra čia kažko už ko būtų galima užsikabinti ir gludinti gludinti, bet bet.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-31 00:20
guerra
tai yra savęs išsiliejimas, kai nebetelpi. tai yra savęs ieškojimas, bet ne tu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą