Rašyk
Eilės (80623)
Fantastika (2477)
Esė (1642)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 106 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Atiduodu tau savo kūną... tik paimk jį...
Atiduodu savo sielą- čiupk ir nepaleisk iš savo nagų.
Aš maldauju pasiimk skausmą ir aš klaupsiuos prieš tave.
Pasiimk viską: kūną, dvasią, protą, jausmus.
Tepalik man akis ir galimybę gėrėtis.
Ir aš keliausiu.
Regėsiu grožį, skausmą ir gėrėsiuos.
Nejausiu kitų troškimų, kitų geidulių- nieko nejausiu.

Atiduodu tau visą mechanizmą.
Daryk ką tik nori:
Išrink mane po gabalėlį.
Nutėkšk ant gyvenimo konvejerio ir po vieną dalį sudėk į kitą, naują, būtybę.
Padalink mano kūną.
Išskaidyk kraują.
Pertrauk sielos gijas ir atiduok jas kam nors, kas galės džiaugtis. Kam nors, kas nori jausti.
Nes aš  pavargau.
Pavargau nuo skausmo.
Nuo laimės.
Nuo meilės.
Nieko many nebeliko.
Nebėra noro gyventi.
(tik sudėjęs mano dalis kitiems, būk atsargus. Nesuleisk tų žmonių į būrį, kad ir kaip jie vienas kitą trauktų, nes dalys, kurias jiems perdavei atitrūks nuo jų ir susilies į vieną visumą- į mane.
Jie patirs nenumaldomą, nepakeliamą  skausmą. Tokią kančią, kokios dar nieks nepatyrė, tokią, nuo kurios pasliki voliosis ant žemės, rangysis iš skausmo, mirs... aš stovėsiu tarp jų, kęsdama panieką- savo panieką, už tai, kad vėl gyvenu. Šalia manęs kniūbščia gulės lavonų krūva, išsimėtę organai, išsiliejęs kraujas. Ore slankios skausmas ir kančia. Užsiuos mirties, troškus kraujo ir nevilties kvapai.
Aš ten stovėsiu tol, kol jie pus, nes dingti iš vietos kur gimei- nevalia, nes dingti ir nebus noro.)

Arba gali ištraukti mano sielą.
Tuomet turėsi bedvasį mechanizmą.
Jis paklus tau.
Tačiau, kad ir kaip gaila, niekam tai laimės neatneš... tik man.
(nes kūnas be sielos, nors ir geras vergas, vis dėlto tėra indas be skysčio- tuščias indas, kuris bandys save pripildyti, nes jame vis dar plevėsuos gyvybė.
Ir jis siurbs, pildys save. Atimdamas iš tavęs gėrį, blogį, laimę, meilę, geismą, kančią, aistrą, sopulį, siurbs viską, net menkiausius jausmus...)

Leidžiu tau nudurt mane (būčiau dėkinga).
Gali imt mano kūną, dovanoju.
Tik pasiimk!..
(tačiau nepamiršk, jog kraujas užburia. Gali pamest galvą, laikydamas bedvasį mano organizmą per ilgai ir per arti. Atmink- turi būti atsargus, atsargesnis, nei liūtas ieškantis savo aukos, atsargesnis, nei motina traukdama savo vaikus iš kraugerio nasrų.)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Atiduodu tau save ir maldauju priimk.
Gali pasiimt ir akis, ir norą gėrėtis.
Pasiimk viską, vardan tiesos.
Man jau nieko nereikia.
Nereikia gyvybės.
2008-06-14 23:57
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-02 12:21
Papa Lee mato savy nepakartojamą ledi Nosferatu
jūs man keliate simpatiją:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-09 21:54
Sapnininkas
Didžiulis ačiū įvertinusiems.(tie trejetai praskaidrino dieną...)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 20:30
Sapnininkas
Dar kartą dėkoju.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 20:15
tolstanti
tikrai kabinantis patiko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 19:35
Kagaya
užkabino, gražu:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 15:27
Aš už klaidas
Nuoširdu...Ir pažįstama, tai tas jausmas, kai nori, tik mirti ir tuo pačiu nekenti savęs už tai, kad šiandien ir vėl ta diena, kai nieko nenori, tik mirti.........
Ir, tiesa, šiandien man ne ta diena, tad aš labai dabar norėčiau tų jūsų sielos gijų...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 15:18
Cali_for_Nia
Pasitaisysiu - insomnia dėl meilės ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 15:18
Cali_for_Nia
Insomnia
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 15:04
Sapnininkas
Ačiū.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-15 14:02
Narkomanas Megstu Jogurta
labai patinka
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą