Dzūkai, aukštaičiai, suvalkiečiai, žemaičiai,
Mūsų didybė, kad mes lietuvaičiai!
Gyslomis teka Nemunas, upė Neris
O širdyje Maironis ir Salomėja Nėris
Rūpintojėlis mąsliai rymo gimtinės pakely
Ką mąsto, pažvelgęs giliau suprasti gali
Kryžių kalnas, Marijos žemė, Šiluva,
Čia mano gimtinė, mano Lietuva!
Upių slėniai, ežerai ir dangaus mėlis...
Pušynai, eglynai, miškai akis gėris
Lietuva, mūsų tėvynė, mūsų viltis!
Ošiančios girios, šerdis ir širdis!
Miške lietuvis atsigauna, vidinių gėrybių
Stiprybės, tarsi, karžygys jėgų įgauna,
Prisimenam sausio speiguos kai kovojom
Krito trylika dvasios didvyrių Lietuvai prie kojų...
Praeitis, dabartis, ateitis turi savo laisvės kainą
Bet ąžuolo šaknim įaugom, dvasios nieks neišrauna
Nepalaužė mūsų net širdy likę priespaudos randai
Vasario 16-osios vėliava širdyje plevėsuoja amžinai
Vytauto Didžiojo drąsa mumyse alsuoja
Mes nenugalimi, nes mūsų širdys dainuoja!
Istorija nesugriaunama, ji kaip Trakų pilis
Stiprybe ir nepriklausomybe gyva mūs šalis
Čia demokratija, žodžio laisvės skonis
Čia laisva šalis, laisvi mūsų žmonės!
Dvasios vertybių juk mums nestinga
Taip, mūsų šalis ir vienybe turtinga!
Broliai lietuviai, branginkim viens kitą,
Susikibkim Baltijos kely kiekvieną rytą
Ištieskime rankas visi kas tik gali
Dieve, saugok, šią šventą šalį!
Žinokit galit įtarti ir neobjektyvumą ir visokį kitokį umą, bet čia paprasčiausiai mano nuomonė. Mano kūrinį galit išdėt į šuns dienas, kaip tik jums patinka, tačiau aš žinau, kad jis mano ir man patinka, kaip manyčiau ir jums jūsiškis. Jei jau jūs sakote, kad nuoširdu, labai džiaugiuosi, tačiau man taip neatrodo.
jūs galite manyti, kad darbas, aš galiu manyti, kad skaitytojo nuomonė :) laisva šalis :) oi žinokit jei visus zanavykus, baravykus pulkaunykus suminėti tai...net nežinočiau nuo ko pradėt :)
kad nuoširdžiau žinok nebūna, o kad jau Lietuva didžiuojuos tai iš peties :) kadangi tavo eiliukas taip pat dalyvauja konkurse, galiu įtarti neobjektyvumą rugiagėlyt? :)
bažnyčioje reikia melstis vaikeli :) ir pirma parašyk ką nors pati apie Lietuvą, aš ateisiu pažiūrėt ar ne tie patys grėbliai styros, tik gal kitu kampu :) gi toj pačioj šalelėj gyvenam ir jeigu yra Maironis, Vytautas, upės, ežerai, tai kam dar dviratį išradinėti :)
Jėzustumarijairjuozapaišventas. Nu kiek galima ??? Ar jau toj Lietuvoj taip nieko nėra, tik vytautai, maironiai, upės, ežerai..etc. Nu mielieji išsitraukit nors kartą tuos grėblius ir šakes is kišenių !!!