Rašyk
Eilės (72036)
Fantastika (2158)
Esė (1685)
Proza (10318)
Vaikams (2455)
Slam (48)
English (1090)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter4

        Va taip gali ir visą dieną sugadinti, kažkoks kavailas užrašas stalo kalendoriuje.
        Paimu Centrum prima 0, 7 Ball point pen, kurio valstybinis numeris yra ART NO. 80737 ir užtrinu užrašą.
        Baigta.
        Atlikta.
        Susidorota.
        Dabar galima ir Boržomi gurkštelėti.
        Ant etiketės paveikslėlis, su carinei Rusijai būdinga architektūra simbolizuojančia Boržomio sanatoriją ko gero, mineralinio vandens fontanas trykštantis iki sanatorijos stogo, aplink miškai, o tolumoje šauna į viršų, turbūt Kazbeko viršūkalnė. Nepamenu ar tokia buvo ant „Kazbek“ popirosų pakelio, kurį dar puošė raitelis, toks kalnų džigitas ant žirgo.
        Prašviesėjo akyse, net nežinau nuo ko, nuo Boržomi ar nuo besigiedrijančios dienos, o gal nuo to kad Gruzijos prezidentuantrai kadencijai perrinktas M. Saakašvilis. Pirmam rate, kaip kokioj Baltarusijoj, Rusijoj ar Kazachstane. Bet jeigu tarptautinei stebėtojai patvirtino, kad rinkimai buvo demokratiški, tai ko čia ginčysies ir dar su gruzinais.
        Juk jų kalnai gražiausi, vynas ir mineralinis skaniausi, moterys (su ūsais) liekniausios, o demokratiniai prezidento rinkimai patys demokratiškiausi pasaulyje iš kada nors buvusių pačių demokratiškiausių prezidento rinkimų pasaulyje.
        Todėl keliam šitą Kindzmarauli vyno ragą į jo ekselencijos sveikatą ir tegu Dievas jam išrašo daug ir ilgų gyvenimo metų ir jo šeimai taip pat!
        Aha, etiketė sako, kad kurortas ar sanatorija, (ar papraščiausiai pradėtas pilstyti į elniais puoštus butelius mineralinis) buvo įkurtas 1890 metais, taigi prie caro Aleksandro III nemaišyti su tokiu pat vardu valdžiusiu popiežiumi kuris buvo ilgaamžis ir jo pavardė buvo Orlando Bandineli ne Romanov, ir jis nesulaikė griuvančio traukinio vagono stogo per avariją kaip kad padarė caras, nes gyveno XII amžiuje, ir gyveno kaip sakiau ilgai, o caras tik 49, bet kas juokingiausia kad Romanovų protėvio pavardė buvo Kobyla, kumelė taip sakant, bet už Boržomi dėkui.
        Dar gurkštelsiu nes ko tai pritemo vėl.

5

        Norėčiau nuvažiuoti į Gruziją, nors vyno ir nelabai mėgstu, o nuvažiavus žinioj, kad tektų ne vieną ragą išgerti.
        Norėčiau į Kaukazo kalnus nuvažiuot, ir tam turiu net tris rimtas priežastis:
- todėl, kad Vysockis dainavo, jog geriau kalnų gali būti tik kalnai,
- todėl, kad nesu buvęs,
- todėl, kad atspėčiau, o kodėl Dziausas įsakė būtent prie Kaukazo kalnų prikalti Prometėją.
        Galvoju, kad trečioji priežastis ir yra pati svarbiausia, juk Dziausas turėjo kažkokį slaptą kėslą duodamas įsakymą tokį, ką kalnų mažai buvo žemėje, ar nuo Olimpo kitų nesimatė? Atsakymas būtų didelis įnašas į mitologijos mokslą.
        Bet dabar nevažiuosiu, nes po demokratiškų prezidento rinkimų, opozicija ruošiasi nepaklusnumo akcijoms. O jeigu griebsis per jas savo ilgųjų ir aštriųjų kinžalų, kitaip sakant peilių? Kokia tada išeis „ilgųjų peilų naktis“? Pabandyk nuvažiuoti, pirma papjaus kaip kokį aviną, paskui aiškinsis, ką papjovė, neee.
        Taigi demokratijos išbandymai Gruzijoje, kur toks skanus mineralinis vanduo Boržomi.
        Gurkštelim.
        Kalnai palauks, o gal kaip pas Mahometą patys...?
        Ne, geriau tegu Boržomi liejasi laisvai, kaip srauni kalnų upė... į sveikatą...

6

        Pietų metas neįdomiausias visose kontorose, nes ten iš viso nebėra jokio veiksmo ar vyksmo. Visi išlaksto po kavines, parduotuves ir vaizduokliai užsnūsta pokaičiukui, nes niekas netampo pelyčių, nerašo, nespausdina, ne ieško.
        Maloni tyla su kompiuterio ventiliatoriaus keliamu triukšmu. Kai kur girdisi neišjungtas radijo imtuvas, be sustojimo groja arba leidžia reklamą su nedideliais radijo dj leptelėjimais kokios nors nesąmonės.
        Pietų pertrauka.
        Saulė kaip tyčia plačiai prasiveria langą ir nusišypso į purvino sniego pritaškytą gatvę, nuo to šypsnio pajunti kažkokį pavasarinio šešėlio dvelksmą.
        Norisi pasilikti toje purvinoje gatvėje, kur kiekviena miesto mašina taip ir taikosi aptaškyti sniego ir druskos mišiniu, kaip koks palaidas kaimo šuo įkasti.
        Tokiu metu būti aptaškytam yra ypač nepatogu, nes labai jau šlykšti ir glitni ta masė sūraus sniego. Tokį aptaškymą paprastai įsimeni ilgam ir dėmės išlieka, irgi ilgam.
        Laikrodis rodo, kad jau laikas baigti piktintis miesto mašinomis, nes jis supranta kad aš ar kas kitas nepasielgs tai kaip koks nors Hesės herojus... be to jau laukia ir kabinetas, popietinis puodelis kavos su pora saldainių ir viltingas žvilgsnis per langą...
2008-01-12 12:55
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 8 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-14 16:57
Mortta
a tolku blaškyties?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-13 22:02
zirzule
Pozdno, batia pit' "Boržomi", kogda pečen' otvalylas' :)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 18:09
kondensofkė
:))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą