Rašyk
Eilės (73395)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10379)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKiekvienas žmogus gyvenime turime etapų, kuomet pajuntame, jog pasaulis ėmė per greitai suktis, o patys esame tempiami į pražūtį. Kuomet reikalinga pagalbos ranka, stipriai suimanti ir traukianti visu pajėgumu į šviesą.
Tačiau dažnai atmetame pasiūlymą padėti, manydami, jog tai tik priešas, norintis tau blogo. Dar kartais, mums tiesiog patinka tūnoti gelmėje, nes būtis joje daug spalvingesnė. Atmetęs vieno pagalbą, antrojo taip pat, gali likti pats sau vienas. Nes pagalbą siūlantys žmonės tau tampa tironais, norinčiais griauti tavo susikurtą laimę. Tačiau kas ta laimė? Greitasis pasaulio įsisukimas gramzdinantis tave į nežinią? Ir kai per prievartą esi ištempiamas į šviesos parabolę, pavadinęs išganytoją gyvenimo griovėju, tu supranti, jog jei ne jis, tavo gyvenimas būtų įsisukęs per greitai ir pasiglemžęs visą tavo esybę, suėstų tave dar gyvą, plakančia širdim.
Nuopoliai- reikalingi. Kai gali pakelti vėl išdidumo pilną savo galvą ir sušukti „Aš sugrįžau! „..
Kažkas džiaugsis tavo nuostabiu atgimimu, kažkas keiks, jog prarado draugą. Tačiau.. Ar draugais vadiname tuos, kurie gramzdina, ar tuos, kurie tau padeda išlipti?
Kiekvienas turim nuomonę, bet daugelio ji tokia pati. Draugas privalo gelbėti, o ne žlugdyti. Praraja, kiekvieno žmogaus gyvenimo etapas. Ir duo Die, kad daugelis galėtų tai patirti: „Ode džiaugsmui, atgimusiam iš naujo! „.
2007-11-25 16:20
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2007-12-02 10:27
Vai
Vai
sentimentalus spragtelėjimas. ne esė.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-29 14:57
usb
usb
alogizmų kratinys.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą