Rašyk
Eilės (72592)
Fantastika (2173)
Esė (1694)
Proza (10239)
Vaikams (2470)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 148 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMielas Kopūste,

Šitaip į tave kreipiuosi ne atsitiktinai. Supranti, mano draugą Mykoliuką atnešė garnys snapu, o tai yra beveik susiję su kopūstais, kuriuose turbūt ir tave rado. Jeigu šitokia kopūstinimosi versija netinka, tada gali priimti šią – tai ne romantiškas laiškas (kopūstai juk nesimyli), todėl tu neturi jo plėšyti, tiesiog neskaityti, neskaityti ir plėšyti ar kažkaip kitaip nesistengti suprasti, ką tau rašau. Be to, vadinti kažką kopūstu atrodo visai linksma. Aš noriu, kad tau būtų linksma. Aišku, galėčiau papasakoti anekdotą apie ežiuką, kurį nuskuto plikai, kad ir jį muštų per nugarą, bet tu tikriausiai jau esi jį girdėjęs. Todėl tiesiog rašysiu šį linksmą (neromantišką, prižadu) laišką.

Yra tokia daina „Ir nebebus daugiau tokių kaip aš, nebus, tokių, kaip tu“. Tu gal ją prisimeni, nes praeitą vasarą Palangoje ją dainavo akla mergaitė, ir tu jai davei du litus. Aš gal irgi jau galėčiau stoti į jos vietą, nes ta daina mane persekioja. Tik kad aš ne akla. Praregėjau. Nuo morkų tikriausiai (pabaigoje šio laiško tu turėtum suprasti, jog tai užkoduotas mūsų mėgstamiausių salotų receptas). Man jau atrodo, kad visi žmonės yra labai panašūs. Ir kad ir tokių kaip aš, ir kaip tu, pilnos parduotuvės, pilni butai, tik mes jų nepažįstam.  Čia, aišku, taip sutapo, kad nesutikau dar tokio kaip tu, bet juk gyvenime sutapimų pilna.

Supranti, yra visokių rūšių žmonių. Aš pažįstu labai daug per daug smulkmeniškų, arba labai aplaidžių. Pažįstu tokias dvi, kurios visur vėluoja. Arba toks vairuotojas: jis vairuodavo septintą mikriuką, ir, kai tik radija užgrodavo kąnors iš Chrantberrys, pradėdavo niūniuoti, o paskui susigėdęs nutildavo (taip taip, visai, kaip tavo sesuo). Dabar jau taip nedaro – jo vietoje sėdi negraži moteris. Todėl vaikštau pėsčia – užtrunku tik dvidešimt minučių ilgiau, bet bent jau nereikia kaskart ilgėtis to, ko jau nebėra.

Nusipirkau dvi naujas knygas. Viena apie seksą. Mariukas (tas berniukas, kurį per brangiai prižiūrėdavau vakarais) rado ir apsiverkė, nes nemoka skaityti, o aš tą knygą jam skaityti atsisakiau. Žinai, vaikai tikrai yra nuostabūs, jie yra išradėjai. Ir jie visada labai pralinksmina. Labiau nei anekdotai ir laiškai.

Yra kita daina. Tu jos nežinai. Gaila.

Turiu baigti laišką, nes už penkių minučių išeisiu. Tai bus jau ketvirtas anoniminių alkoholikų susirinkimas. Dar kažką svarbaus norėjau pasakyti, tik nežinau, ar tikrai pasakiau. Nors, žinai, gal tau ir pasirodys šitas laiškas beprasmis, bet stabiliosios gyvnimo prasmės versijos, kiek girdėjau, dar niekas irgi nesugalvojo. Taip, kad priimk šį laišką, taip, kaip tau geriau gaunasi.

T.
2007-11-24 00:08
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-01-19 11:53
now it_s over
Ten Foje daina.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-01-09 21:21
Žvirblis_Kamine
šūdas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-12-29 19:30
Robertas Pikčiūnas
kaip vienas mano pažįstamas sako: LINKSMAS :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-12-04 23:41
ška
Labai gražus eilėraštis. MAn patiko. 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-24 08:50
nep
nep
„Kopūsto“ atsakomasis laiškas :0)

Žinai, vaikai tikrai yra nuostabūs, jie yra išradėjai. Ir jie visada labai pralinksmina. Labiau nei anekdotai ir laiškai.

Tik gaila, jei  „nebebus daugiau tokių kaip aš, nebus, tokių, kaip tu“ :0)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-24 01:27
linooska
xe:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-24 00:30
BAIBA
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą