Knygos
Romanai (1927)
Poezija (620)
Pjesės (34)
Vaikams (140)
Kitos (903)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Skaistuolis ir kekšė

Skaistuolis ir kekšė Jis

O Viešpatie, kaip aš ją myliu… Kasdien prisimenu nuostabias mūsų meilės akimirkas ir savo sielos džiaugsmą Brin. Dabar ji atveria duris, o aš negaliu atitraukti žvilgsnio – ji basomis kojomis... Prabėgo septyni mėnesiai, kai ji mane paliko.

Ji

Apsiavusi batelius, paskubomis įsisegė auskarus, pasikvėpino, pasitaisė šukuoseną ir užsimovė plonytę apyrankę su deimantais. Dabar pasilenkė palyginti kojinę ir, savo pykčiui, ją praplėšė. Brin skubėjo, nes tuoj turėjo pasirodyti tas, dėl kurio ji taip stengėsi.


Vienas iš daugelio rašytojos Sandros Brown romanų. Nors, tiesą sakant, šią knygą sunku vadinti romanu, tai daugiau romaniūkštis – skaitalas kokiam nors tykaus vakaro (arba ryto) laikui sunaikinti.

Pirmiausia užkliūva viršelis. Taip, tikrai dar vienas pigus romaniūkštis su daug vulgarių detalių. O gal visgi ne, tačiau taip ir praeini pro knygų lentyną. Prisipažinsiu, šį romaną gavau dovanų vienos ypatingos šventės proga. Tuo metu sirgau, leidau laiką tuščiai, todėl perskaičiau jau kitą rytą. Įspūdis? Perskaičiau visą iškart, ką gi, šiuolaikiška.

Du vienas kitą mylintys žmonės. Meilė, daug nesutarimų, kivirčų ir principų. Daug kalbų apie karjerą, gyvenimą ir seksą. Tikras šių trijų dalykų derinys. Romane laikas kinta iš dabarties į praeitį ir atvirkščiai. Railis labai įsimylėjęs savo žmoną, kuri, kažkada buvusi tik jo asistente darbe, dabar yra jo stipriausia aistra. Jiedu gyvena atskirai, tačiau jau romano pradžioje vėl susitinka. Susitikimo iniciatorius Railis, nes jo žmona tikra feministė. Kaip moteris pirma gali grįšti pas vyrą?

Taip, daug intymių detalių ir jie susitaiko. Tačiau iki to susitaikymo dar tikrai yra ką patirti, o skaitytojams paskaityti. Prie knygos prikausto tik tai: susitaikys ar ne?

Susipažįsta jie darbe, įsimyli, pabėga ir susituokia. Jų gyvenimai kupini įtampos, jie jauni žmonės, maištautojai. Štai jie išsiskiria, ir gana ilgai gyvena toli vienas nuo kito. Tačiau lemtingas Railio atėjimas pas mylimąją Brin vėl juos suartina. Daug prisiminimų, romantiškų ir intymių vietelių. Išaušta ypatingas rytas ir jie vėl kartu.

Prisiminiau, tai primena vieną iš brangesnių muilo operų. Su trupučiu šiuolaikiško vulgarumo: „Jie labai greitai pasiekė orgazmą“.

Ir patiko ir nepatiko. Tiesiog laisvalaikio skaitalas - mielas pigus romaniūkštis.
2005-02-21
 
Kita informacija
Recenzento
vertinimas:
Pavadinimas
originalo kalba:
Riley in the morning
Tema: Romanai
Leidykla: Jotema
Leidimo vieta: Kaunas
Leidimo metai: 2003
Vertėjas (-a): P. Kruglinskienė
Puslapių: 208
Kodas: ISBN 9955-527-40-4
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 14 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-01 20:23
sexy_lady
na niekuo neypatinga knyga
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-28 21:55
SANDRELEs
Mano sesutei kažkas rekomendavo, tai nusipirko. Gerai, kad perskaičiau šitą recenziją anksčiau nei knygą atsiversti spėjau. Sutaupiau savo brangaus laiko.
Ačiū.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 20:24
Karolina Stankeviciute
idomiausia tai kad veiksmas sioje knygoje vyksta tik viena para....bet siaip banali kaip ir visi kiti romanai....
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 16:58
DarJa
O man šią knygą labai norisi perskaityti. Kažin kodėl regis, jog joje turiu atrast atsakymą į visą laiką taip kamuojantį gyvenimo ir sugadinto gyvenimo klausimą - 'Kodėl?' ir 'Ar įmanoma viską pakeist, ar praeities klaidas tebegalima tiktai taisyti ir daugiau jų nekartot?'
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 00:09
Green
Jo, virselis tai itin aki kabinantis :) gerai, kad savo recenzija ispejai. neskaitysiu. sutaupysiu daug laiko pasidziaugdama tik virseliu :))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-21 16:35
Bangpūtys
Mh.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą