Knygos
Romanai (1921)
Poezija (613)
Pjesės (35)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Paskutinė mergina

Paskutinė mergina Šiuolaikinio britų rašytojo romanas, kuriame kalbama apie Lietuvą, tokią, kokia buvo praeito amžiaus paskutinio dešimtmečio viduryje, apie Lietuvą, pamatytą užsieniečio akimis. Šioje knygoje nebandoma šalies vaizduoti kaip laukinių, valgančių arklieną, krašto (tai užsienio rašytojams buvo tapę beveik tradicija), tačiau ir nesistengiama glaistyti tikrovės. Yra, kaip yra, ir net ne Lietuva čia svarbiausia.

Svarbiausia – žmonių santykiai, meilė, istorijos lūžiai ir peripetijos. Tai romanas apie ištikimybę, artumą, žmogiškos šilumos paieškas. O romane aprašytas Vilnius – kupinas praeities ženklų, įvairių kultūrų pėdsakų, savotiškos magiškos auros apgaubtas – idealiai tinka romano veiksmui.

„Paskutinė mergina“ – beveik klasikinis psichologinis romanas, persmelktas nostalgijos. Tai knyga, kurią reikia ramiai ir atidžiai skaityti.
mb
2005-04-18
 
Kita informacija
Tema: Romanai
Leidykla: Versus aureus
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2005
Puslapių: 328
Kodas: ISBN 9955-601-32-9
Daugiau informacijos »
Kitos knygos recenzijos
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-04-18 20:59
Gaspadorylazz
idomu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-04-18 14:43
Bangpūtys
Na, mb rašo anotacijas, ir tai jau nieko nebestebina. Girdėjau daug apie šią knygą, tikriausiai apsimokėtų perskaityt :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-04-18 11:04
neegzistuojantis
Galop, mano manymu, istorijas apie santykius reikia rankioti ne iš įvairiausių medijų (teliko, knygų), o pačiam tas istorijas patirti ir kurti. (Super Mario)

Recenzija labai prasta. Nėra nė trupučio turinio. Keli padriki sakiniai. Apie knygą nesužinojau nieko. Tą patį galiu peskaityt ant jos viršelio. Bent jau savo nuomonę galėjai parašyt,o dabar tuščia.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą