Knygos
Romanai (1926)
Poezija (619)
Pjesės (34)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Halo: The Flood

Halo: The Flood Aš pasukčiausiu ir iškart pasakysiu... jeigu jums patiko O.S.Cardo „Enderio žaidimas“, R.A.Heinleino „Erdvėlaivio kariai“, J.Haldemano „Amžinybės karas“, ar jūs, mielas skaitytojau, tiesiog prijaučiate H.R.Gigerio košmariškai „Svetimo“ atmosferai ir vizijai, jums patiks Halo: Tvanas. Taigi ko jūs laukiate? Ūra, ir Lock n' load!

Halo: Tvanas yra antra knyga Halo frančizės serijoje (recenzijos rašymo metu yra pasirodę 29 leidiniai), Halo: Combat Evolved, ekstraordinaraus mokslinės fantastikos pirmo-asmens-šaudyklės žaidimo, novelizacija, sukurta Williamo C. Dietzo, išleista 2003 metais pagal Del Ray ir perleista 2010 metais pagal Tor Books. W.C.Dietzas iš pradžių nenorėjo apsiimti darbo dėl dviejų pagrindinių priežasčių: pirma, jis nieko nežinojo apie Halo, ir, antra, leidėjai jam davė tik dešimt savaičių knygos užbaigimui, vietoj įprastų šešių mėnesių. Tačiau, dėka Halo žaidimo populiarumo ir gero užmokesčio kompromiso, autorius užtikrintai apsiėmė šios veiklos.

Knyga prasideda kaip koks degantis namas – Vyriausiasis Vadas (The Master Chief) yra 26 amžiaus vidurio kiber-super-karys (Džonas, Spartietis-117 iš pirmos knygos šlovės), tarnaujantis po Jungtinių Tautų Kosmoso Valdžios (United Nations Space Command) vėliava; karys pabunda iš kriogeninio miego tam, kad apgintų tarpžvaigždinį kolonijinį karo laivą, Rudens Koloną (The Pillar Of Autumn), kuris, pasirodo, yra užpultas agresyvios Sandoros (Covenant) rasės. Apsaugodamas laivo moteriškos giminės Dirbtinio Intelekto konstruktą, Kortaną (Cortana), Vadui pavyksta pasprukti orbitiniu gyvybės laivu su keliais jūrų pėstininkais ir išgyventi smūgį, nusileidžiant vienam ant gražiojo orbitos žiedo, pavadinimu Halo (iš kur ir knygos pavadinimas), esančiu potencialiu masinio naikinimo ginklu.

Halo: Tvanas – tik neverkite naktimis! – nėra tobula knyga, ir nemažai kritikų vadina ją “kitokia nei visos” (odd one out), bet ji vis tiek lieka kompiuterinių žaidimų adaptacijų klasika.
2020-08-07
 
Kita informacija
Recenzento
vertinimas:
Pavadinimas
originalo kalba:
Halo: The Flood
Tema: Fantastika
Leidykla: Del Ray, Tor Books (perspausdintas)
Leidimo vieta: JAV
Leidimo metai: 2003
Puslapių: 352
Kodas: 0-345-45921-0
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2021-09-19 19:30
Sportbatis
Tai kaip cia iseina, HALO zaidimas nusivoge vangus is Ch. Rowley knygu, ir is ju padare floodus, o po to Dietcas lyg niekur nieko raso knyga, nes cia jau gi pagal zaidima? :D
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-12-05 22:18
Ziužiu
Fantastika, nepajutau knygos alsavimo. Nėra pateikta nors viena citata ar kelios. Nebent, kaip x pasakojo apie vieną darbdavį, kuris didelis fantastikos knygų mėgėjas, jis reikalauja iš darbuotojų fantastiškų darbo rezultatų. Pasekmė fantastikos skaitymo, tai 3
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-11 10:26
twentyThree
Knyga jūsų nepalietė,  o ir negalėjo...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą