Rašyk
Eilės (71983)
Fantastika (2154)
Esė (1686)
Proza (10301)
Vaikams (2493)
Slam (47)
English (1087)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 511 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Vakaras su Sigitu Parulskiu

2018-11-06
Vakaras su Sigitu Parulskiu

Literatūros festivalis Vilniaus lapai kviečia lapkričio 9 d., penktadienį, į susitikimą su rašytoju Sigitas Parulskis. Renginys vyks Menų spaustuvė/ Arts Printing House, Juodojoje salėje. Renginį ves Mindaugas Nastaravičius. 

Bilietai >>

„Atsikeliu iš ryto ir galvoju, kaip nugyventi dieną, kad mažiau pačiam skaudėtų ir kad kitiems suteikčiau mažiau skausmo. Tai ir yra visa mano prasmės teorija. Kad neskaudėtų stuburo, darau tempimo pratimus. Kad neskaudėtų atminties, rašau“, – viename interviu yra teigęs rašytojas Sigitas Parulskis.

Poetas, prozininkas, dramaturgas, vertėjas S. Parulskis – tiesiakalbiškumu ir aštria visuomenės kritika garsėjantis rašytojas. Tai vienas produktyviausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų, išleidęs 8 poezijos, 7 esė knygas ir 6 romanus. Iš rusų ir anglų kalbų yra išvertęs keliolika knygų bei sukūręs keletą Lietuvos teatruose pastatytų pjesių. Autoriaus tekstai nuolat pasirodo periodinėje žiniasklaidoje.

S. Parulskis įvertintas ne viena garbinga literatūrine premija, apdovanotas Kristoforo statulėle už geriausią jaunojo menininko debiutą teatre, 2004 metais apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija. Tarptautinių laimėjimų sąraše – Der Stiftung Preussishe Seehandlung (2009, LCB (Berlin); Bank Austria Literaris (2009, Kulturkontakt, Vienna); H.C. Artmann stipendium (2010, Salzburg) įvertinimai.

S. Parulskio kūryba versta į latvių, italų, anglų, vokiečių, norvegų, švedų, lenkų, prancūzų, graikų ir kt. kalbas, autorius dažnas tarptautinių festivalių ir knygų mugių dalyvis. Gyvena Vilniuje, dirba pats sau. Tvirtina niekada nerašęs iš pykčio, knyga jam – pasaulio modelis, o skaitymas – kūryba. 

Sigitą Parulskį kalbins poetas, dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius, projekto „100 Lietuvų“ bendraautorius, jautrus ir intriguojantis „tardytojas“, sugebantis visapusiškai atskleisti kalbinamą kūrėją.

Vakaras su Sigitu Parulskiu atidarys jau trečią kartą vykstantį tarptautinį literatūros festivalį „Vilniaus lapai“. 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2018-11-09 19:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-11-16 23:27
chazlambijus
vakaras su parulskiu

mmmm

anąjį
nežinau
kažką ten
dariau
arba ne
rankos šaltos
agurkų sūryme sumerktos
rašiau
ką aš žinau kodėl
hmmmz
bijau išsiduoti
esąs niekas
pūslė pripūsta
menų
kai turėjau plaukus
1989
o ką dabar
viešbutyje onanizuotis
prieš gyvenimo televizorių
vis atsargesnis darau save
į galą

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą