Rašyk
Eilės (69920)
Fantastika (2119)
Esė (1675)
Proza (10113)
Vaikams (2407)
Slam (55)
English (1056)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 26 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

„Tekstūros“: Vytautas Stankus ir poetinio džiazo vakaras

2017-02-08
„Tekstūros“: Vytautas Stankus ir poetinio džiazo vakaras
Vasario 12 dieną Jaunimo teatras kviečia į antrąjį literatūrinių renginių ciklo „Tekstūros“ vakarą – susitikimą su poetu Vytautu Stankumi, neseniai išleidusiu naują eilėraščių knygą „Skruzdžių skandinimas“ ir kartu su muzikantų grupe parengusiu improvizacinę poetinio džiazo programą.
 
Renginio pradžia – 16 valandą, Valstybinio jaunimo teatro Salėje 99.

1984-aisiais gimęs V. Stankus baigė anglų filologijos studijas, dirbo mokytoju. 2009 metais pasirodęs pirmasis jo eilėraščių rinkinys „Vaikščiojimas kita ledo puse“ įvertintas Zigmo Gėlės premija už ryškiausią metų poetinį debiutą, o 2014-aisiais išleistas „Iš veidrodžio, už“ pripažintas geriausia poezijos knyga „Metų knygos“ rinkimuose.

„Naujas autorius rašo nauja kalba, kartu parodydamas ir įrodydamas, kad lietuvių kalba ir lietuvių poezija nėra vien estetizuotos lyrikos erdvė, kad lietuvių kalba yra atvira poetiniam performansui, žaidimams, eksperimentams – gyvybei, kurios bet kokioje kultūroje niekada nebūna per daug“, – apie naujausią V. Stankaus knygą rašo poetas, literatūros kritikas Arnas Ališauskas.

„Skruzdžių skandinimo“ vakare kartu su knygos autoriumi dalyvauja Paulius Rukas (bosinė gitara), Šarūnas Dignaitis (perkusija, mušamieji), Tadas Dešukas (smuikas) ir Domantas Razauskas (gitara, elektronika).

Nuotraukoje – poetas Vytautas Stankus. Nuotraukos autorius – Karolis Pilypas Liutkevičius. 
 


 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2017-02-12 16:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą