Rašyk
Eilės (73362)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Simono Sebago Montefiorės knygos „Jeruzalė. Miesto biografija“ sutiktuvės

2013-03-25
Simono Sebago Montefiorės knygos „Jeruzalė. Miesto biografija“ sutiktuvės

Kovo 25 d., pirmadienį, Lietuvos mokslų akademijos mažojoje salėje (Gedimino pr. 3) vyks žymaus istoriko Simono Sebago Montefiorės knygos „Jeruzalė. Miesto biografija“ sutiktuvės.

Renginyje dalyvaus: VU Filosofijos ir antropologijos katedros docentė Aušra Kristina Pažėraitė, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas Šarūnas Liekis, vertėjas, literatūros kritikas Laimantas Jonušys, žurnalistas, ekonomikos ir politikos apžvalgininkas Arūnas Brazauskas. Renginio vedėja – leidyklos „Tyto alba“ vadovė Lolita Varanavičienė.

Naujausioje savo knygoje atskleisdamas Jeruzalėje gyvenusių žmonių gyvenimus, Simonas Sebagas Montefiore pasakoja dramatišką ir kruviną Amžinojo miesto istoriją.

„Jeruzalė: miesto biografija“ – tai epinė 3000 metų tikėjimo, žudynių, fanatizmo ir bendrabūvio istorija. Knygoje atskleidžiama, kaip Jeruzalė iš mažo miestuko tapo Šventuoju miestu, pasaulio centru, o šiais laikais – raktu į taiką Artimuosiuose Rytuose. „The Economist“ šį veikalą išrinko 2011-ųjų Metų knyga, o „Jewish Book Council“ jai skyrė geriausios žydų knygos premiją.

Renginio pradžia 17.00 val.

Bernardinai.lt 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2013-03-25 17:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą