Rašyk
Eilės (77189)
Fantastika (2259)
Esė (1534)
Proza (10802)
Vaikams (2629)
Slam (65)
English (1189)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Šeštasis „Paviljono“ knygų savaitgalis

2021-11-30
Šeštasis „Paviljono“ knygų savaitgalis

Knygynai – rinktinės literatūros oazės mieste ir bukinistų džiaugsmas. Ar jie būtų atviri ir visiems žinomi, ar paslaptingi, beveik slapti, – tai miesto erdvės, buriančios skaitytojų bendruomenę.

Šių metų gruodžio 3–5 dienomis jau šeštasis „Paviljono“ knygų savaitgalis kvies atkreipti dėmesį į knygyno kaip reiškinio istoriją ir reikšmę miestui.

Vilniaus Pylimo gatvėje įsikūrusiame kultūros klube „Paviljonas“ tris dienas tęsis naujų knygų pristatymai, diskusijos ir literatūriniai susitikimai.

Šių metų lapkričio 9 d. UNESCO literatūros miestu paskelbto Vilniaus kultūros žemėlapyje jau įsitvirtinęs „Paviljono“ knygų savaitgalis šiemet pakvies į 25 renginius. Jų metu 10 leidyklų pristatys net 17 naujų poezijos, prozos ir negrožinių knygų.

Pirmą literatūros festivalio dieną programos „vinys“ bus poetės ir filosofės Aušros Kaziliūnaitės kuruojami specialūs renginiai, skirti jau istorija tapusiems Lietuvos knygynams. Gruodžio 3 dieną 20 val. savo įžvalgomis ir istorijomis apie juos dalinsis vaikų knygų rašytoja ir leidėja Audronė Meškauskaitė, knygyno „Mint Vinetu“ vadovas, bukinistas Jonas Valonis, istorikas, bibliotekininkas Alvydas Surblys, literatūrologė, literatūros vertėja Alma Lapinskienė, o jų pokalbį moderuos rašytojas, istorikas Tomas Vaiseta.

Penktadienio programą užbaigs diskoteka, skirta knygyno „Septynios vienatvės“ įkūrėjo ir sielos a. a. poeto Kęstučio Navako atminimui. 

„Paviljono“ knygų savaitgalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Programa >>Išsamiau >>„Paviljono“ knygų savaitgalio rengėjų informacija
 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2021-12-03 00:00
Pabaiga: 2021-12-05
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą