Rašyk
Eilės (74577)
Fantastika (2212)
Esė (1505)
Proza (10550)
Vaikams (2526)
Slam (50)
English (1136)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 25 (7)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Poetų pievelė

2020-11-11
Poetų pievelė

Lapkričio 20, priešpaskutinį mėnesio penktadienį, POETŲ PIEVELĖ bus kitokia.

Norinčių kurti ir skaityti savo poeziją nemažėja, o entuziazmas skaityti savo poeziją Poetų pievelėje vis plačiau įsisiaučia. Kūrybinis polėkis, poetinių sielų bendrystė, tarpusavio palaikymas, augantis klausytojų ratas ir malonios dėmesingų rėmėjų dovanos - turbūt tai yra puokštė, iš kurios susideda Poetų pievelė.
Deja, dėl visuotinio karantino susitikti gyvai lapkričio mėn. negalėsime. Bet norime, kad Poetų pievelės idėja neturėtų pauzės, tad siūlome Jums tokį bendro tęstinio renginio formatą:
1. Savo sukurtą eilėraštį, skaitomą Jūsų paties gamtos prieglobstyje, tokioje vietoje, kuri geriausiai atspindėtų Poetų pievelės dvasią, nufilmuokite. Vaizdo įrašą, ne ilgesnį nei 60 sekundžių, atsiųskite elektroniniu laišku Neringai, neringa.daniulaitiene@gmail.com .
2. To paties eilėraščio tekstą, parašytą ĮSKAITOMAI ranka, sutelpantį į VIENĄ A4 formato lapą, persiųskite nufotografuotą elektroniniu laišku, man, Povilui - povilas.venta.kuprys@gmail.com
3. Sigitas Orantas - Sausis (kolega poetas ir dailininkas) ketina mūsų tekstus aprengti vaizdais. Ir jau ne paslaptis, kur ir kaip jie atsiras - kaip paroda VDU Botanikos sodo lentoje, prie įėjimo. Ačiū Botanikos sodui, kad visaip palaikote mūsų idėjas!
O vaizdo įrašai Poetų pievelėje FB paskyroje atsiras palaipsniui, po 2-3 kasdien nuo lapkričio 16 iki 21.
4. Rėmėjus kviesime peržiūrėti ar perskaityti įrašus ir nuspręsti, kam jie skiria savo dovanas, ir galbūt jas įteikti per 2020 gruodžio 18 d. paskutinijį šių metų PP renginį arba tada ir taip, kaip nuspręs.
5. Tikimės, kad informaciniai rėmėjai - Maironio lietuvių literatūros muziejus, Kauno menininkų namai, Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius - paskelbs apie šią iniciatyvą plačiau, ir susilauksime daugiau kūrybingų tekstų pristatymų, kurios suteiks džiaugsmo ir kūrėjas, ir poezijos mylėtojams šiuo neįprastu sudėtingu laikotarpiu, kada taip norisi vienas kitą palaikyti.

Tad norintys dalyvauti poetai kviečiami pristatyti abu vieno eilėraščio formatus - filmuotą ir tekstinį - iki lapkričio 16 dienos, 24 val.

PASTABA: poetai, neturintys galimybių padaryti ar atsiųsti įrašo, ar negalintys ranka parašyti ir nufotografuoti eilėraščio, gali jį tiesiog spausdintą atsiųsti (ne didesnį nei A4 formate, šriftas 12) – Povilui elektroniniu laišku iki numatytos datos.

Liekame dėkingi mūsų rėmėjams: UAB „Diremta“, Varnelės kepyklėlei, Augis ir bitės, Pasaulio lietuvių centrui, Rokų „Želdynėliui“, Sigitui Orantui Sausiui, Jūratei Petruškevičienei. Kviečiame jus ir toliau dalyvauti skaitant, vertinant poetų kūrybą ir labiausiai patikusius - apdovanoti. Kam skirsite savo dovanas šį kartą, praneškite PP Pievelės idėjos autoriui Povilui iki lapkričio 30 d.

Būkite sveiki ir laimingi,
Poetų pievelės idėjos autorius Povilas

Išsamiau >>Kauno rašytojai
 
Vieta: Kaunas
Pradžia: 2020-11-11 00:00
Pabaiga: 2020-11-17
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-11-16 10:05
užkaboris
Pora klausimų, kas yra poetų pievelės dvasia, jei nusipaveiksluosiu kokiame nors "patvory", o gal prie paminklų?
Ir dar nepatinka, kad būtinai pats turi skaityti, gal aš turiu skaitovę. Gražią, jei ką.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-11-11 20:28
RenapoezijaPlaštakė
Kaip faina.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą