Rašyk
Eilės (70332)
Fantastika (2137)
Esė (1677)
Proza (10184)
Vaikams (2406)
Slam (55)
English (1073)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 20 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Mindaugo Jono Urbono romano „Šimtmečių melancholija“ pristatymas

2017-11-27
Mindaugo Jono Urbono romano „Šimtmečių melancholija“ pristatymas

Kas mums yra mūsų miestas? Kiek leidžiamės valdomi miesto sąmonės? Ar tapatiname save su miestu, ar jis mums savas, ar mes jame jaučiamės gerai? Ar jaučiamės savi? Ar atpažįstame jo paliekamus ženklus? Romano „Šimtmečių melancholija“ miesto – realaus ir išgalvoto – legendai lemta užgimti vis iš naujo. Šioji – įkvėpta Vilniaus dvasios, kuri reiškiasi praeities vaiduokliais ir keista šimtmečių logika, lenktyniauja su pačia Ričardo Gavelio fejerija.

Ar esate kada pagalvoję, gal visas mūsų miestas yra paniręs į gilią, tamsią, nepagydomą, galaktinio rudens vienatvę. Vilniuje būtent dėl galaktinio rudens vėluoja viešasis transportas, visi žmonės, su kuriais prasilenkiame gatvėse, stovime eilėse, yra kamuojami galak...tinio rudens.

Kas pasipriešintų šiam masiniam, iš pirmo žvilgsnio, nepagydomam, galaktiniam rudeniui? Ar Vilnius tikrai sulauks galaktinio pavasario, ar sulauksime jo mes, paprasti mirtingieji, panirę į nepaaiškinamo ir nepasotinamo ilgesio gelmę?

Magiško realizmo poetikos kupiną, atpažįstamais Vilniaus veikėjais atgimstantį ir unikalios Vilniaus istorijos grožį atveriantį romaną „Šimtmečių melancholija“ „Paviljono“ knygų savaitgalyje pristatys romano autorius Mindaugas Jonas Urbonas ir žurnalistas Marijus Gailius

Renginio laikas – šeštadienį 14:0015:00.
Vieta – Paviljonas, Pylimo g. 21 B, Vilnius.

Renginys yra Paviljono knygų savaitgalio dalis.
Visa programa: Paviljono knygų savaitgalis 2017 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą