Rašyk
Eilės (77200)
Fantastika (2260)
Esė (1534)
Proza (10803)
Vaikams (2630)
Slam (65)
English (1189)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Literatūros festivalis „Vaikų knygų sala“

2021-11-03
Literatūros festivalis „Vaikų knygų sala“
Vilniaus mokytojų namuose 2021 m. lapkričio 6–7 dienomis vyks Literatūros festivalis vaikams ir jaunimui „Vaikų knygų sala“.

Vaikų knygų sala grįžta į Vilniaus mokytojų namus! Lapkričio 6–7 d. rengėjai kviečia susitikti su mėgstamais knygų kūrėjais, apsilankyti literatūriniame pabėgimo kambaryje ir interaktyvioje parodoje „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“, pirmiems išvysti kuriamo spektaklio „Pypas ir jo nutikimai“ eskizą, prisiminti gražiausias vaikystės akimirkas skaitymo performanse pagal Vytės Nemunėlio knygą „Meškiukas Rudnosiukas“ ar pažiūrėti trumpų siaubo filmukų programą.

Festivalio metu tradiciškai vyks vaikų ir paauglių knygų mugė, kurios metu galėsite įsigyti naujausių ir jau pamėgtų knygų įvairaus amžiaus vaikams ir paaugliams. Festivalio lankytojų sočiais pilvais rūpinsis „Beigelistai“.

Visą festivalio programą atsisiųsti galite čia: Vaiku knygų sala. Programa.

Įėjimas į festivalį mokamas. Bilieto kaina – 5 eurai vienam žmogui vienai festivalio dienai į VISUS tos dienos renginius. Bilietų kiekis ribojamas – po 500 bilietų kiekvieną festivalio dieną. NEMOKAMAI festivalyje gali apsilankyti žmonės iki 2 ir nuo 60 metų, o taip pat bet kurio amžiaus žmonės, persirengę literatūrinių personažų kostiumais. Bilietus įsigyti galite čia: Bilietai >>

Informacija, susijusi su pandemija:

  • Bilietus įsigyti galima TIK elektroniniu būdu.
  • Festivalio vietoje bilietais nebus prekiaujama.
  • Festivalyje dalyvauti gali TIK galimybių pasą turintys asmenys. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Vaikams iki 16 m. galimybių paso nereikia, įeinant prašysime pateikti moksleivio pažymėjimą.
  • Nuo spalio 1 d. privaloma dėvėti kaukes uždarose erdvėse. Kaukes nusiimti galima tik maisto zonoje.

Festivalį globoja ir remia Vilniaus miesto savivaldybė. Strateginis festivalio partneris Lietuvos kultūros taryba. Festivalio draugai ir partneriai: Lietuvos kultūros institutas, IBBY Lietuvos skyrius, Lietuvos leidėjų asociacija, Lenkijos institutas Vilniuje, viešbutis „Book Inn“.

Joannos Concejo piešinys

Išsamiau >> 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2021-11-06 00:00
Pabaiga: 2021-11-07
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą