Rašyk
Eilės (72022)
Fantastika (2158)
Esė (1686)
Proza (10315)
Vaikams (2455)
Slam (48)
English (1090)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 22 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Jūratė Bučmytė ir Albertas Krajinskas. Pokalbis su Čiurlioniu

2019-01-20
Jūratė Bučmytė ir Albertas Krajinskas. Pokalbis su Čiurlioniu

Sausio 24 d. 18.00 val. M. K. Čiurlionio namuose atidaroma Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko akvarelių paroda „Pokalbis su Čiurlioniu“.

„Pokalbis su Čiurlioniu“ – tai kvietimas į paslaptingą dviejų menininkų – Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko – grafikos ir piešinių pasaulį. Lankytojų laukia kelionė paveikslais, kuriuose vaizduojama gamta yra tokia, kokią galėjo matyti ir jausti M. K. Čiurlionis, – tartum persmelkta sakmėmis, mitais ir legendomis. Parodoje eksponuojamos ir M. K. Čiurlionio piešinių bei eskizų kopijos.

Parodos gimimą inspiravo ilgus metus trunkantis menininkų susidomėjimas M. K. Čiurlionio asmenybe ir kūryba, prasidėjęs dar vaikystėje, vartant jo paveikslų albumus. Vėliau dailininkai daug kartų lankėsi M. K. Čiurlionio darbų ekspozicijoje, gilinosi į M. K. Čiurlionio žodžio kūrybą, analizavo tiek jo darbus, tiek savo asmenines patirtis, kurioms įvairiais gyvenimo etapais turėjo įtakos šis menininkas.

Jūratė Bučmytė ir Albertas Krajinskas tiek kaip atskiri autoriai, tiek kaip menininkų duetas yra dalyvavę įvairiuose kūrybiniuose simpoziumuose, pleneruose ir parodose, jų darbų yra įsigiję muziejai ir privatūs kolekcininkai iš Australijos, Šveicarijos, Austrijos, Japonijos, JAV, Prancūzijos, Anglijos, Vokietijos, Suomijos.

Parodoje eksponuojamus darbus galima įsigyti. Paroda veiks iki kovo 1 d.

Daugiau informacijos >> 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2019-01-24 18:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą