Rašyk
Eilės (74261)
Fantastika (2201)
Esė (1498)
Proza (10537)
Vaikams (2511)
Slam (49)
English (1138)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 8 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys“ sugrįžta

2019-02-20
Jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys“ sugrįžta

Po metus trukusių kūrybinių atostogų grįžta jau tradiciniu tapęs jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys“. Tai – vienas didžiausių jaunųjų kūrėjų festivalių, kurio metu „slinktininkai“ svečiuodavosi miestų ir miestelių bibliotekose, mokyklose ir kitose literatūrai neabejingose vietose.

Kiekvienais metais pasirodydavo ir jaunųjų rašytojų kūrybos rinkinys, „Slinkčių“ almanachas, kuriame per septynerius festivalio metus savo kūrinius publikavo tokie rašytojai kaip Aušra Kaziliūnaitė, Jurga Tumasonytė, Aivaras Veiknys, Vytautas Stankus, Ernestas Noreika, Mantas Balakauskas, Ramunė Brundzaitė, Nerijus Cibulskas, Ieva Gudmonaitė, Mykolas Sauka, Žygimantas Kudirka, Vainius Bakas, Dovydas Grajauskas, Monika Baltrušaitytė, Marius Povilas Elijas Martynenko, Aistis Žekevičius, Greta Ambrazaitė, Simonas Bernotas, Laura Švedaitė ir kiti.

Aštuntą kartą rengiamas festivalis šiemet ne tik džiugins naujais literatūros kūriniais, bet ir pirmąsyk bandys suartinti jaunuosius šalies literatus ir tapytojus – almanachą puoš ne tik literatūros, bet ir dailės kūriniai.

Primename, kad atranka į būsimą penkių autorių almanachą tęsiasi. Nepublikuotų poezijos (15-20 eilėraščių) ir prozos (15-20 teksto puslapių) kūrinių laukiame adresu asociacija.slinktys@gmail.com iki vasario 25 d. (imtinai).

Autorių kūrybą įvertinusi komisija paskelbs penkis geriausius literatus, kurių tekstai šiemet nuguls almanache.

Festivalis „Literatūrinės slinktys“ vyks balandžio 24-30 dienomis. Jį rengia asociacija „Slinktys“, projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą