Rašyk
Eilės (72555)
Fantastika (2187)
Esė (1688)
Proza (10396)
Vaikams (2464)
Slam (49)
English (1092)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 2 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Festivalis „Literatūrinės slinktys“

2019-04-03
Festivalis „Literatūrinės slinktys“

Po metus trukusių kūrybinių atostogų grįžta jau tradiciniu tapęs jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys“. Tai – vienas didžiausių jaunųjų kūrėjų festivalių, kurio metu „slinktininkai“ svečiuodavosi miestų ir miestelių bibliotekose, mokyklose ir kitose literatūrai neabejingose vietose.

Kiekvienais metais pasirodydavo ir jaunųjų rašytojų kūrybos rinkinys, „Slinkčių“ almanachas, kuriame per septynerius festivalio metus savo kūrinius publikavo tokie rašytojai kaip Aušra Kaziliūnaitė, Jurga Tumasonytė, Aivaras Veiknys, Vytautas Stankus, Ernestas Noreika, Mantas Balakauskas, Ramunė Brundzaitė, Nerijus Cibulskas, Ieva Gudmonaitė, Mykolas Sauka, Žygimantas Kudirka, Vainius Bakas, Dovydas Grajauskas, Monika Baltrušaitytė, Marius Povilas Elijas Martynenko, Aistis Žekevičius, Greta Ambrazaitė, Simonas Bernotas, Laura Švedaitė ir kiti.

Jau paskelbti „Literatūrinių slinkčių 2019“ jaunųjų rašytojų festivalio dalyviai. Tai prozininkai Lina Simutytė ir Augustas Lapinskas bei poetai Birutė Grašytė, Edvinas Valikonis ir Guoda Taraškevičiūtė.

Aštuntą kartą rengiamas festivalis šiemet ne tik džiugins naujais literatūros kūriniais, bet ir pirmąsyk bandys suartinti jaunuosius šalies literatus ir tapytojus – almanachą puoš ne tik literatūros kūriniai, bet ir dailininkų: Eglės Ulčickaitės, Rosandos Sorakaitės, Mykolės Ganusauskaitės, Petro Lincevičiaus bei Sonatos Riepšaitės darbai.

„Literatūrinės slinktys“ vyks balandžio 24-30 dienomis.

Renginiai pasiskirstys tarp Vilniaus, Kauno, Anykščių, Alytaus, Kelmės ir kitų Lietuvos vietovių.

Festivalį rengia asociacija „Slinktys“, o projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Daugiau informacijos rasite festivalio Facebook paskyroje >> 
Vieta: Lietuva
Pradžia: 2019-04-24 00:00
Pabaiga: 2019-04-30
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą