Rašyk
Eilės (73847)
Fantastika (2198)
Esė (1500)
Proza (10431)
Vaikams (2497)
Slam (49)
English (1132)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 22 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Bardų vasaros festivalis. Andriaus Kaniavos autorinis vakaras

2013-06-18
Bardų vasaros festivalis. Andriaus Kaniavos autorinis vakaras

Birželio mėnesio 19 dieną, 19 val. VU botanikos sode Kairėnuose festivalio koncertų ciklą tęs Andrius Kaniava kartu su talentingaisiais koncertų partneriais – kompozitoriumi Sigitu Mickiu (klavišiniai) bei Alexander Ten (gitara).

Andrius Kaniava – žinomas ne vien kaip „Keistuolių” teatro aktorius, režisierius.  Jo sukurtos ir atliekamos dainos jau daugiau nei dešimt metų žavi įvairių kartų klausytojus. Nors atlikėjas ir neapsiriboja bardo titulu, tačiau šio žanro koncertų organizatoriai neišsivaizduoja savo veiklos be jo dalyvavimo. A.Kaniavos ekspresyvumas, gebėjimas išjudinti net ir labiausiai į melancholiją nugrimzdusį klausytoją tarsi atbudina, pakelia aktyviai veiklai.

Koncerto programoje skambės naujos ir senos, labiau ir mažiau žinomos A. Kaniavos dainos, kurių daugelis yra ne viename atlikėjo autoriniame albume. Koncerte po atviru dangumi – muzikos terapija kūnui ir sielai

Tai vieta, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis ar pavieniui. Ir tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo birželio 9-osios žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais, bet ir Bardų vasaros koncertais, kuriuose skambės pati tikriausia dainuojamoji poezija, o pasirodys vieni geriausių Lietuvos bardų du kartus per mėnesį.  

Labai patogus VU Botanikos sodo pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias prasidedančiam ar besibaigiančiam savaitgaliui.

Koncertų vietą pasieksite:
 • VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
 • Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”. 
 • Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).  

SVARBI INFORMACIJA
Bilietus įsigysite www.bilietai.lt, kavinėje „Aula“ Piliesg.11 arba atvykę vietoje.
Automobilių parkavimas – nemokamas.
Teritorijoje veikia kavinė, kurioje galite pasivaišinti.
Esant lietingam orui, pasirūpinkite lietpalčiais arba skėčiais. 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2013-06-19 19:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą