Rašyk
Eilės (72016)
Fantastika (2158)
Esė (1686)
Proza (10313)
Vaikams (2455)
Slam (48)
English (1090)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

A. Žekevičiaus eilėraščių rinkinio „Maratonas“ pristatymas

2019-06-04
A. Žekevičiaus eilėraščių rinkinio „Maratonas“ pristatymas

Kviečiame į vos prieš mėnesį pasirodžiusio Aisčio Žekevičiaus eilėraščių rinkinio „Maratonas“ pristatymą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.
Vasaros pradžia – bene geriausias laikas įsispirti į patogius sportinius batelius ir ruoštis netikėtų posūkių kupinai distancijai.

„Šiandien bėgame per daug ir pernelyg dažnai. Gerai, jei šis bėgimas vyksta kur gamtoje, palei Nerį ar Vingio parke. Kur kas blogiau, kai pats to nesuvokdamas užsisuki užburtame atkerėto pasaulio rate ir nevalingai pradedi bėgti be jokio tikslo ar aiškios krypties“, – svarsto A. Žekevičius. Autoriaus teigimu, šią knygą galima skaityti įvairiai – ir kaip tam tikrą šių dienų socialinę kritiką, ir kaip mėginimą suprasti, ką reiškia gyventi interneto amžiuje, ir kaip viltingą priminimą, kad sunkumai, kuriuos tenka įveikti kiekvienoje trasoje, yra laikini. „Paradoksalu, bet nuo savęs nepaspruksi net ilgo nuotolio bėgime. Tą geriau įsisąmoninti pačiam, nelaukiant, kol tai suvokti privers pirma kelyje pasitaikiusi mūrinė siena ar kokia kita kliūtis“, – tvirtina A. Žekevičius, tikėdamasis, kad šį tą artimo knygoje sau atras kiekvienas skaitytojas.

Debiutinį autoriaus poezijos rinkinį išleido asociacija „Slinktys“.

Renginyje dalyvaus knygos autorius, poetas, vertėjas ir redaktorius Aistis Žekevičius, knygos krikštatėvis, poetas ir vertėjas Marius Burokas, knygos redaktorė, poetė Aušra Kaziliūnaitė, knygos dizainerė Inga Staugaitė ir asociacijos „Slinktys“ pirmininkas Juozas Žitkauskas. 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2019-06-05 18:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą