Rašyk
Eilės (71924)
Fantastika (2155)
Esė (1687)
Proza (10306)
Vaikams (2453)
Slam (47)
English (1087)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

A. Guobio naujausios knygos „Ilgesio dainos“ pristatymas

2019-04-01
A. Guobio naujausios knygos „Ilgesio dainos“ pristatymas

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka.
Balandžio 5 d. 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks teatrologo, daugelio knygų, dokumentų rinkinių, grožinės literatūros kūrinių autoriaus humanitarinių mokslų daktaro, docento Aleksandro Guobio naujausios knygos „ILGESIO DAINOS“ pristatymas.

Dalyvaus knygos autorius ir jo kūrybos asistentė Eglė Bučienė, aktoriai Remigijus Vilkaitis ir doc. Virginija Kochanskytė, literatūrologas doc. dr. Marijus Šidlauskas, teatrologas prof. dr. Petras Bielskis.

Aleksandro Guobio apysakoje „Ilgesio dainos“ aprašomi XX a. įvykiai okupuotoje Lietuvoje, kai po dešimties ir po dvidešimt penkerių metų tremties Sibire pagaliau sugrįžta žmonės į gimtinę. Dar gimnazijos suole pažinę pirmosios meilės jausmą, knygos herojai visus tuos metus išsaugo begalinį ilgesį tėvynei, artimiesiems, mylimiesiems. Ir nors gyvenimas juos laužė ir žemino, tačiau prigimtinio orumo, garbės, tikėjimo ir vilties nesunaikino. Knygos herojai – realiai gyvenusių žmonių prototipai, o apysakoje minimi įvykiai – nedidelės Rytų Lietuvos vietovės realaus gyvenimo atspindžiai.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys nemokamas

Maloniai kviečiame į knygos pristatymą

Išsamiau >> 
Vieta: Klaipėda
Pradžia: 2019-04-05 17:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą