Rašyk
Eilės (76932)
Fantastika (2235)
Esė (1532)
Proza (10727)
Vaikams (2611)
Slam (64)
English (1185)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Apie

Mūšis – kūrybinė akcija. Joje gali dalyvauti visi užsiregistravę. Šį kartą priešininkai susigrums kurdami poetinius tekstus rusų kalba. Kovos vyks keliais etapais, kurių metu dalyviai rašys duotomis temomis. Jiems bus skirta para po temos paskelbimo. Gautus tekstus vertins komisija, kuri pasistengs, kad po kiekvieno etapo dalyvių sumažėtų perpus. Laimėtojas bus tik vienas!

Dalyviai

Mūšio pirmame etape dalyvauja visi užsiregistravę autoriai. Į antrąjį etapą patenka šešiolika stipriausių, kurie suskirstomi poromis. Nuo tos akimirkos jie kovoja tarpusavyje! Priešininkai ir jų kūriniai bus iš karto viešai paskelbti, todėl kiekvienam teks pačiam spręsti, ar su varžovu elgtis riteriškai, ar naudotis visomis priemonėmis, siekiant pergalės. Viskas leidžiama, jei tik tai tekstui į sveikatą.
Pasibaigus etapui, į kitą etapą pateks tik vienas iš priešininkų. Trečiajame etape liks aštuoni, ketvirtame - keturi, o penktame – du dalyviai. Po šio etapo paaiškės nugalėtojas.

Vertinimas

Vertintojų komisiją sudarys trys asmenys. Pirmame etape jie vertins tekstus balais, kituose – rinks stipriausią poros kūrinį. Vertintojai žinos, kas yra kūrinių autoriai!
Vertinimo kriterijai:
a) temos atskleidimas,
b) technika,
c) bendras įspūdis.
Vertintojai taip pat komentuos battle tekstus. Komentarai gali būti tiek lietuvių, tiek rusų kalbomis.

Kūriniai

Priimami tik poetiniai tekstai rusų kalba, kurių ilgis 6-20 eilučių. Tai gali būti ir keli atskiri tekstai, sujungti į ciklą, jei juose atskleidžiama ta pati tema. Kūriniai turi būti patalpinti svetainėje per 24 valandas nuo etapo pradžios.

Dėmesio!

Iki mūšio pradžios taisyklės gali keistis!
Registracija jau prasidėjo, pirmo etapo pradžia gegužės antrą dieną dvyliktą valandą popiet.