Rašyk
Eilės (78227)
Fantastika (2309)
Esė (1557)
Proza (10918)
Vaikams (2717)
Slam (80)
English (1198)
Po polsku (372)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Šiek tiek apie Rašyko viziją Credo, dažnas pritars nuomonei, kad rašykas šiandien išgyvena ne geriausias dienas. Žinoma, ne visi - auditorija pasidalins į mažiausiai 3 grupes: skeptikus, indiferentus ir optimistus. Pats prikla...
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 16:08
Flax
Visokių yra čia kritikų. Vieni, kaip sakai, užsiima stiliaus redagavimu, kas daugeliu autorių yra gėris. Kiti kartais pasako iš esmės nelįsdami prie detalių, kai stiliaus nebereikia redaguoti. Kiti autoriai ir be kritiko ženklelio ką nors pasako iš esmės. Dar kiti kritikai nei redaguoja, nei iš esmės ką nors pasako.

Mano supratimu šaudai iš patrankų į žvirblius. Čia nėra profesionalių kritikų, kurie darytų nuodugnias apžvalgas. Jeigu ir pasirodo vienas kitas iš redagavimo duoną valgantis, tai jau yra didelis gėris ir įvykis. Čia juk tie patys autoriai kritikuoja kitus autorius. Iš tikrųjų tai nonsensas - retas kuris profesionalus kritikas parašytų pusėtiną apsakymą. Bet juk ir svetainė megėjiška, verčiasi tuo, ką turi, todėl ir lūkesčiai turėtų būti atitinkami:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 14:03
Pimpistaris
Taigi ir sakau, galiu čia ir nerašinėti tų savo pasiūlymų, patikėkite - man gerai yra taip, kaip yra, kaip ir Jums visiems;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 13:09
Aurimaz
Manau, Rašykų lygis nesuprastėjo, tiesiog Kibirxtu per tą laiką užaugo, jo IQ šovė į padanges ir dabar aplinkui matomi vien "nesubrendėliai". Normalu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 10:46
Čia Gi Aš
Manau, daug talentų pradėjo rašyti tinklaraščius, ir tiek.
Jei kas turi komerciškai panaudojamą talentą, verčiau eis į leidyklą ir gaus atlyginimą už kūrybą :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 10:25
Pimpistaris
Niekur neminėjau, kad kritikų lygis per žemas talentams vertinti:) Apskritai, čia nėra nepasitenkinimo, yra tik skepsio, o tai skirtingi dalykai. O ir kalbu apie tai, kad svetainėje sumaišyti vektoriai, tik tiek. Man pvz nuoširdžiai gaila, kad iš rašyko dingsta tokie autoriai, kaip Aivaras Veiknys, o jie dingsta ne todėl, kad kritikų lygis žemas.

Kalbant apie Kritikus - atskira tema: mano galva svetainėje nėra jokios kritikos. Tai, kuo čia užsiima Kritikai, tėra eilinis redagavimas komentaruose. Juk dažniausiai dėl to ir kyla nepasitenkinimas kritikais, juk redaguoti gali kiekvienas kiek prakutęs filologas, ką tik prisiregistravęs svetainėje. Kur Kritikų apžvalgos pvz šios Savaitės geriausių, šių Metų geriausių? Ar tam reikia iniciatyvos? Manau, kad tai jiems daryti turėtų būti privaloma, nes jie labiausiai privilegijuoti svetainėje. Žinoma, tai, ką čia rašau, gal yra kažkokia maksima, nežinau, bet man atrodo, kad mes nuolat murkdomės dumble.
Įvertinkite komentarą:
Geras (5) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 08:37
Flax
Apie tavo nepasitenkinimą tuo, kad Kritikai čia vertinami labiau už Autorius, kad jų lygis per žemas tam, kad jie galėtų vertinti Talentus.

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-10 23:30
Pimpistaris
Apie ką tu, Tru Flax?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-10 21:01
Flax
Nesutinku. Talentai patys savimi grožėtis negali. Jiems reikalinga publika, kartais ir reikli publika. Antraip beliktų kaip kokiam Selendžeriui rašyti į stalčių ir savo šedevrus atskleisti po mirties, ką jis ir padarys. Bet pačioje pradžioje ir jam teko iškęsti dėmesį, kartais ir nemalonų.

Gal rašykuose ir buvo naujųjų Selendžerių ir Hemingvėjų. Ir problema ne tame, kad Kritikų buvo per daug talentingiems autoriams. "Kritikas" rašykuose yra savamokslis skaitytojas, galbūt, neobjektyvus ir neprofesionalus, bet bent jau besistengiantis nors kiek argumentuoti savo požiūrį. Ir esu tikras, kad jeigu jau telentas rinktųsi nuo ko jam žūti, manau, tikrai nesirinks mirties dėmesio vakuume :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-10 20:20
tiesatechniskaineprieinama
Labai tiksliai apčiuoptos problemos.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-10 19:03
Pimpistaris
ačiū:)
Rašykas yra savotiška mikroerdvė, o kadangi makroerdvėje kritikas egzistuoja, tai ir iš rašyko jo nederėtų braukti. Tegu jis turi ir dvigubo vertinimo balo privilegiją, nematau čia nieko blogo. Mane tik trikdo nesiskaitymas su Autoriumi - labai nesenas pavyzdys būtų Aivaro Veiknio atvejis, kai jam nedviprasmiškai buvo pasakyta, kad kritiko ženklelį jis matys kaip savo ausis, tarsi vienintelis dalykas, ko rašyke būtų galima siekti ir pasiekti, yra kritiko ženklelis. Gaila, bet dabar taip ir yra, deja. Peršasi išvada, kad rašykas brandina tik kritiką, bet ne autorių, o juk tai - nonsensas:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (7) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-10 18:22
EyesTrueDe_Lies
Gražiai išreiškiai savo nuomonę, aš pritariu.
Dar manau, kad kritikai aplamai yra nesąmonė. Kas man iš jų? Pataisyti kūrinį, įkalti dvigubą vertinimą, palikti nuomonę - bet čia dar tau pasisekė, jei sulaukei tokio dėmesio! Pamenu, kaip tylėjau kamputyje pasislėpusi, iki vieną dieną nusižeminau ir ėmiau lįsti jiems viesiems į akis (prieš du metus).
Rašykas - tai žaidimas. Kokia pėška tu esi, tokio dėmesio ir sulauksi.
Nepagrįsiu, neklauskit.
Plačiau galvojant, ko tikėtis užsiėmant tokia meno šaka, kaip rašymas? Juk nė vienas rašytojas neatėjo į Hemingvėjaus laidotuves.


Man taip pat laipteliai patiko. Turiu klausimą: kodėl anksčiau turėjau vieną laiptelį, o dabar nieko neturiu, kas pasikeitė?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
1 2 3
[iš viso: 51]


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą