Rašyk
Eilės (72131)
Fantastika (2164)
Esė (1684)
Proza (10342)
Vaikams (2458)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

propaganda kodėl mes vaidinam demokratiją ten, kur jos nereikia? kodėl neišraunami be jokių gražių perspėjimų, tyliai, ramiai ir staigiai tokie akivaizdūs mūsų šalies priešai? su jais reikia kovoti jų pačių...
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-07 14:15
Aurimaz
Todėl, kad nevaidinant demokratijos, viskas labai greitai nuslystų anarchijon. Socialiniai spektakliai yra būtini, norint palaikyti dabartinę santvarką. Žinoma, ne visada jie atrodo teisingi ir gana dažnai prasilenkia su sveika nuovoka, bet vėlgi - pažvelkime į alternatyvą ir kiečiau suspauskime žandikaulius. Alternatyva nevilioja, tiesa?

Dabar apie situaciją labai linksmai.
Štai peržvelgiau "kaltinamojo" kūrybą ir trūktelėjau pečiais - so what? Žmogus rašo sau. Bet man į akį krito šiek tiek kitas niuansas. Visų pirma, to veikėjo pasirinktas slapyvardis daugeliu atveju kelia kitų pasipiktinimą labiau nei jo kūryba.
Antra - iš kažkur atsiranda naujas veikėjas, vardu Raudoni Pomidorai, kuris IŠREKLAMUOJA kitą veikėją, kurio kūryba renka pernelyg daug kuolų. Klausimas - kodėl tie pomidorai raudoni? Sąsajos su rusais ir jų meškute? Vienas tautietis reklamuoja kitą? :)

Kaip jau sakiau, apie viską linksmai ir nerimtai. Jei kam nors kyla pašalinės mintys - ne mano reikalas. Mes vaidiname demokratiją, ar ne? Nes jei nevaidintume...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-07 01:27
Karolis Pamišėlis
"atviri prorusiški pasisakymai". dieve, dieve :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-06 23:42
Emvilkee
Kodėl tos stepes - pasmirdusios, kodėl jis kazlėkas, putinoidas?O ne žmogusir galbūt jis kaip tik maidanietis ,jeigu apie Dono kazokų laisvę rašo?
Kokia čia demokratija, kur nereikia? Kokie čia ,diskusijoje,  atviri prorusiški pasisakymai? Kodėl per valstybines šbentes į rašyk svetainę negalima įdėti eilių anglų kalba  apie darganą Londone  ir anglų meilę Amglijai? Rakinkite greičiau šitą neapykantos kitai tautai pliūpsnį, įspėkite organizatorius. Net nupurtė. Tolerancijos.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (5)
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-06 19:22
wrawr
Kazlėkas jis
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-06 19:18
Karolis Pamišėlis
visiškai pritariu. mūsų valstybinės šventės dieną ateina tas putinoidas ir rašinėja apie savo stepes prasmirdusias. apsimesim, kad čia nieko tokio, šiaip "poezija"? tekstai pilni neapykantos ir kurstantys karą, tad jau seniai reikėjo blokuot visam laikui.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (2)
1 2
[iš viso: 25]


Šioje temoje neleidžiama rašyti atsakymų
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą