Rašyk
Eilės (73385)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10379)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

parsineštos iš bibliotekos knygos
2013-05-01 21:07
Sveikučiai!!!Nagi pasidalinkim kokių knygų parsinešėt iš bibliotekos? ;)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-08 00:31
zladiejus
Atverčiu lovą, o ten vietoj patalynės knygos. Užlipu ant aukšto,  skrynioje - jos. Skladuką praveriu, knygų kalnai griūva. Perskaitau dvi bibliotekas, ieškau trečios. Skaitau Jonavoje, skaitau Kaune, prie krūmų ant suoliuko iki vėlumos.
Nebegaliu daugiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-05 10:06
karalaite606
Meilės budelis ir kitos psichoterapinės istorijos
Irvinas Yalomas knyga neseniai parsinesciau ir tikrai buvo viena geriausiuskuriu skaiciau!
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-05-04 17:28
Le Hawk
Tfu, "Žmonėse" ne Gogolio knyga, o Gorkio.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-05-04 17:09
Le Hawk
Ką šiuo metu skaitau iš bibliotekos:

Kai peržiūrėjau 2009 metų Taraso Bulbos ekranizaciją (vienas geriausių mano matytų filmų), tai kilo noras perskaityti originalią Gogolio knygą. Patiko.

Būna kartais, kad kokią senai knygą nori dar kartą perskaityti - tai ir Granausko "Gyvenimą po klevu" dar kartą skaičiau. Paskutinį kartą skaičiau dar mokykloje, ir per baigiamuosius egzaminus teksto interpretaciją būtent iš tos knygos rašiau (kur senoji Kairienė žiūri nuo kapinių kalnelio į laukus vietoje buvusio kaimo). Nepadoru girtis, bet interpretacija gera išėjo, gyrė mūsų lituanistė. Gaila, kad rinkasui mokyklinę, o ne valstybinę. Nemaniau dar tada, kad kažkada gyvenime pradėsiu rašyti...

Knygą apie Jėzaus gyvenimą nesenai skaičiau, vokiečių istoriko Carsten peter Thiede. na, man kai religija ir istorija yra įdomu, tai tokia literatūra kaip tik man.

Gogolio "Žmonėse" pradėjau skaityti. Perskaičiau kol kas trečdalį. Kol kas atrodo vidutiniška knyga: nenuobodi, skaityti galima, bet kažkokios didelės intrigos nesijaučia, truputį vangokas veiksmas. Man labiau patinka, kai knygą skaitant jautiesi suintriguotas, sunku padėti knygą į šoną, na o čia tai atrodo lyg ir visai nieko, bet aistros perskaityti iki galo nėra.

Pastaruoju metu mano didžiausias perskaitytas skaitalas - tai Šolochovo "Tykiojo Dono" visos keturios dalys. Pradėjau skaityti gruodį, baigiau prieš mėnesį. tikrai puiki knyga. Sunku patikėti, kad būnant 22 metų galima parašyti tokią gilią, spalvingą ir įvairius gyvenimo niuansus atspindinčią knygą (juk tam ir patirties reikia). Ne veltui dėl šolochovo autorystės senai yra daug abejonių. Bet tiesos niekas taip ir nežino.

Buvau kažkada pradėjęs skaityti Dostojevskio literatūrą: "Brolius Karamazovus" vos ne vos įveikiau, o "Idiotui" neužteko jėgų. gal dar nepribrendau iki tokios literatūros - kažkaip labai sunkai skaitosi, "klampus" stilius.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-05-04 16:30
Passion_
O kam jas neštis. Gana kone kasdien matyti priešais ir, jei prireikia, pasiskaityti — ciela biblioteka, nors ir ganėtinai maža, bet apie 5 tūkst egz. yra.
Būna, kad parsineši ir atgal nuneši, būna, kad ir perskaitai. Daug laiko atimtų, jei išvardinčiau, kiek parsinešta dabar yra Daug tokių, kurios laukia, kol bus atverstos.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2013-05-03 00:49
autre nom est mr fishbone
tų kurių nepajėgiu perskaityt ir riogso kalnais
o aš kaip musė tik pritupiu preš jas
labai sunku atversti, lenviau atsinešt buva
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-05-02 13:00
47965
nepagrobiau bibliotekininkės
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą