Rašyk
Eilės (75019)
Fantastika (2211)
Esė (1514)
Proza (10623)
Vaikams (2523)
Slam (50)
English (1155)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 22 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Ieškau fantasto!
2019-11-01 15:30
Tikslas – parašyti fantastinę istoriją, kuri būti išleista, platinama internetu ir naudojama komercijai. Ji parašyta dalinai reklamos tikslais aprašant konkrečią veiksmo vietą, paskatinti turizmui ir kuriant apie ją mitus. Sąlygos asmeniškai žinute.

Tektų vykti į vietą, kad fantazija būtų panaši į realybę. Taip pat bus siūloma išbandyti įvairių meditacinių praktikų, kad tikroviškiau aprašyti patyrimą.

Siužetas (siūloma)

Po katastrofos išgyvenusiai žmonijai pagrindinis išteklius – gėlas vanduo. Lietuva esanti ant didžiausio požeminio ežero pasidaro strategiškai svarbi viso pasaulio išlikimui. Tačiau užuot išsiuntusi normalią technologinę ekspediciją žmonija vadovaujasi 2020 m. pranašyste, kurioje būtent ir aprašyta ši katastrofa. Pagal pranašystę pasaulį turi išgelbėti 4 žmonių komanda (2 vyrai ir 2 moterys).
Jai paskiriama vadovauti religinė keistuolė,  gulėjusi psichiatrinėje ligoninėje, jos protėviai buvę indėnai, šamanai, rašytojai (detalūs atrankos kriterijai surašyti pranašystėje) .
Už veiksmų planavimą atsakinga sėkminga religinga verslininkė,
Už veiksmų įgyvendinimą atsakingas sėkmingas kovų sportininkas, nepasižymintis ilgais apmąstymais
Ir kaip priedas išsiunčiamas mokslininkas, tikintis, kad su tokia misija pasaulis išblūdo, kad jis vienas yra sveiko proto ir tik jis išgelbės pasaulį.
Visas kūrinys rašomas kaip trijų keliautojų dienoraščiai.
Kūrinyje persipina ateitis, dabartis ir senovės istorijos elementai, per veiksmą ir radikaliai skirtingų žmonių santykius.

Pagrindinė mintis – jog viskas – praeitis, dabartis ateitis yra susiję. Ir kiekvienas turi savo vaidmenį. Kiekvieno privalumai duoti tam, kad darytų tai ką turi daryti, o trūkumai duoti tam, kad nešvaistytų laiko nesąmonėms.
Blogas komentaras Rodyti?
2019-12-05 08:47
Mužik Super Star
Apsiimčiau gal, jeigu nebūtų tiek sąlygų ir ribojimų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-07 20:33
Pagraibas
Leninas su Dzeržinskiu po darbo išeina
pro Smolnio vartus

Fliks Edmundovič o jūs kada nors ar
bandėte onanizmą...

mmnn

...velniškai įtraukiantis dalykėlis


vaikinai ir jūs
nuleiskit prieš išleisdami

aha
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-03 18:56
Valentas Šlaustas_
o dėl praktikų - ne vien vieta yra objektas, bet ir žmogaus negalėjimas atskirti (ir sujungti) realybės nuo fantazijos. Kelionė pirmiausia vyksta per patyrimą, o vieta tik paveikslėlis. formatas - labiau kūrėjo darbas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-03 18:52
Valentas Šlaustas_
Nuar. Sutinku dėl tautosakos, ji viso to dalis privaloma, tik ne sovietmečio tautosaka, o gerokai ankstesnė arba moderni, nes dabar mes daug kur turime negyvos iškastruotos tautosakos darinius ir daugelis tiki - kad TAI yra tautosaka. Nors tai tik jos darinys...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-02 09:58
tr__
Supratau idėją. Veiksmas vystysis aplink kažkokią vietovę, dėl kurios norima sukurti modernią legendą, perpintą mistika, kuri pritrauktų turistų. Čia būdavo labai puikių fantastų, gal kas atsilieps Jums.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-02 06:25
Alicija_
Labai keistas skelbimas. Per daug ir per atvira info. Abejoju ar kas imsis rašyti. Pamėginkite kitaip sudėlioti. Su tomis meditacijos, netinka, pagalvokite.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-01 22:11
klimbingupthewalls
Jeigu paverstumėte tai į konkretų skelbimą, kuriame būtų aiškiau kaina, terminas, apimtys. lūkesčiai, o mažiau detalių apie siužetą, kuris realiai nebe Jūsų reikalas, o samdomo fantasto, tai būtų galima užsiminti apie tai fantastams, bet dabar taip nėra. Taigi siūlau pamėginti iš naujo parašyti ko Jūs norit. Koks rezultatas? Apysaka? Komiksas? Videopasakojimas? Ką Jūs gamintis iš tos istorijos? Kam tie personažai tokie konkretūs, jeigu dėmesys turizmui, vietai? Sakot, kad personažai 4, o dienoraščiai trys. Mišrainė. Gal padauginot meditacinių praktikų. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-01 21:44
Nuar
Jeigu Jūs bent pabandytumėte suvokti, kokią nesąmonę čia parašėte, tai Jums pasidarytų gėda. Iš šio nuvalkioto siužeto gal ir pavyktų kokį nors menkavertį "bojeviką" ant popieriaus lapo pateplioti. Bet tikrai ne šlovinantį reklaminį paskvilį. Paskaitykite Uehashi Nahoko 1996 metais išleistą romaną "Seirei no Moribito". Siužetas panašus ir viskas paremta tautosaka. Jei įdėmiai skaitysite, gal vis tik Jums pavyks suprasti, kad ne holivudiniame siužete slypi Lietuvos grožis, bet tautosakoje. 
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą