žmogus, vakar pasikoręs laiptinėje, man buvo niekas... niekas? meluoju pati sau.. tai buvo žmogus, vaikystėje dovanojęs man saldainių, nusišypsojęs savo plačia šypsena, jis švelniai knibždeldavo man į žanduką.. o aš mažas kvailas padaras(tokia buvau) bijojau jo.. turbut, dėl to jog žinojau, kad tik vaikams jis geras...
vis dėl to tokia jo mirtis mane sukrėte.... nenorėčiau jo pamatyti, o ir nepamatysiu.. atsisakiau šio "malonumo"....:(nebuvo niekas):
Ever close your eyes
ever stop and listen
ever feel alive
and you've nothing missing
you don't need a reason
let the day go on and on
Let the rain fall down
everywhere around you
give into it now
let the day surround you
you don't need a reason
let the rain go on and on
(wild child)
ant lizdo iskelta valstybine: geltonazaliaraudona..:)
verksiu... prapuole lt kalba is kompo... kaip daba eilerasty apie pavasari atspausdinsiu??? aaa? toki isskirtutini, pakankamai linksma(kas man nebudinga) padekit padekit kas nors labai prasaaaaaaaau... (me durnas paukstis,vista):(((
kvieciu i kryziaus zygi:))
pum pu pum pum.. charašo žyviot na svety vinipuuuch!!!pum pu rum pum pum... e ta zi jaaaa!!!:)))
mūūū pienas + bičiųųų meduuuus= :)
1 ---
5 ---
10 ---
15 ---
20 ---
25 ---
30 ---
32 33 34 35 36 37[iš viso:
368]