Rašyk
Eilės (80604)
Fantastika (2472)
Esė (1641)
Proza (11216)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2005-02-18 14:25
išdaužysiu langus

***

žmogus, vakar pasikoręs laiptinėje, man buvo niekas... niekas? meluoju pati sau.. tai buvo žmogus, vaikystėje dovanojęs man saldainių, nusišypsojęs savo plačia šypsena, jis švelniai knibždeldavo man į žanduką.. o aš mažas kvailas padaras(tokia buvau) bijojau jo.. turbut, dėl to jog žinojau, kad tik vaikams jis geras...
vis dėl to tokia jo mirtis mane sukrėte.... nenorėčiau jo pamatyti, o ir nepamatysiu.. atsisakiau šio "malonumo"....:(nebuvo niekas):
2005-02-18 07:18
išdaužysiu langus

***

palaukit... grisiu...
2005-02-17 16:51
išdaužysiu langus

***

Ever close your eyes
ever stop and listen
ever feel alive
and you've nothing missing
you don't need a reason
let the day go on and on

Let the rain fall down
everywhere around you
give into it now
let the day surround you
you don't need a reason
let the rain go on and on

(wild child)
2005-02-16 11:42
išdaužysiu langus

***

ant lizdo iskelta valstybine: geltonazaliaraudona..:)
2005-02-15 21:54
išdaužysiu langus

***

///empty///
2005-02-15 21:47
išdaužysiu langus

***

verksiu... prapuole lt kalba is kompo... kaip daba eilerasty apie pavasari atspausdinsiu??? aaa? toki isskirtutini, pakankamai linksma(kas man nebudinga) padekit padekit kas nors labai prasaaaaaaaau... (me durnas paukstis,vista):(((
2005-02-14 08:04
išdaužysiu langus

***

be komentaru...
2005-02-13 20:27
išdaužysiu langus

***

kvieciu i kryziaus zygi:))
2005-02-11 20:54
išdaužysiu langus

***

pum pu pum pum.. charašo žyviot na svety vinipuuuch!!!pum pu rum pum pum... e ta zi jaaaa!!!:)))
2005-02-11 17:29
išdaužysiu langus

***

mūūū pienas + bičiųųų meduuuus= :)


1 --- 5 --- 10 --- 15 --- 20 --- 25 --- 30 --- 32 33 34 35 36 37
[iš viso: 368]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą