Rašyk
Eilės (73334)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

2019-11-05 22:33
mindis

05.11.2019

Tai va.
Sedziu prie kompiuterio. Alaus butelis - kad vienam liudna nebutu.
Nusipirkai nauja loptopa, tad lietuviskos kalbos netriu, ir siaip, pagrinde rasau angliskai arba vokiskai.
Butelio istorija.
Po itemto skaitymo, pamaniau, prisijungsiu prie draugas.lt ir paziuresiu kaip mano nano ferma laikosi. Paskutini karta ten lankiausi gal pries daugiau nei metus laiko. Slaptazodis isgaravo man is galvos... Bandziau gal virs 20 ivairiu - nei vienas netiko. One.lt pastas isjungtas. Kada isvis tai ivyko? Prisijungti negaliu, slaptazodzio pakeisti negaliu - ka daryt?

Siandien darbe buvo painiava. Ar cia man tik taip atrodo, ar as is tikruju su begale klaidu rasau, neiskaitant to, jog nenaudoju lietuvisku raidziu? Reikes kazkada lietuviu kalba isivest.
Sugriskime prie temos. Kaip pamineti asmeni, kurio pozicija darbe, pareigos, yra zemesnes nei mano? Pavaldiniu? Mano darbuotoju? Tai va. Mano darbuotojas pakviete mane kartu su juo kavos isgert. As jam ir sakau - ''tai galim po darbo kada, arba darbe''. O jis ne, nori laisvalaikiu susitikt ir eiti kavos gert. Alaus negeria - ''haram''. Net nezianu kaip elgtis. Jo mama taip pat dirba kartu su mumis - daznai pykstames. Kadangi pas mus daug turku- ji kaip ju vedle/''diktatoriu''. Kita kolege - Celik - sugalvoja jai labai saunia pravarde ''kühlschrank''. Kas isvertus reikstu saldytuvas. Manau, tai del jos sudejimo.

bego lape stogu
trype basom kojom
soku kiskis piestu
ir nurove varskeciai

Mano skalbimo masina supype - einu rubus dziaut.
2018-11-09 22:47
mindis

09.11.2018

Kažkas mane "pasakėčią" įvertino dviem balais.. Ta prasme mano prozos kūrinį. Tai mane išties kiek savotiškai įbaugino, kad net pamaniau, jog reiktų ištrinti savo kūrinį, nes tokio balo suteikimas mažina savivertę ir pasitikėjimą savimi. Savaime suprantama - dėkoju už įvertinima, ir suprantu- nesu parašęs knygos, ar skaitęs savo kūrinį prieš kitus. Nesu pripažintas rašytojas. Bet kaip ir daugelis čia esančių - kartais tiesiog lengviau išreikšti savo mintis ir jausmus popieriuje, šiuo atvėju baksnojant klavišus, nei prasižioti ir pasakyti ką galvoji arba tiesiog atsidaryti langą ir iš visos širdies garsiai "užrėkti".
  Prisiminiau kadaise darbe su kolege kūrėm eilėraštį apie trečią asmenį, tikiuosi, jis nieko neįžeis:    aš durnna,
    aš debilė ir kvaila,
    mano papai du maži,
    akių vyzdžiai ir žvairi,
    kojos šleivos, nosis kreiva -
    aš visa nenormali.

  Tai prisijuokėm takart. Trečiam asmeniui taip pat jį padeklavamon - neįsižeidė, tik kartu su mumis prisijuokė. Smagu turėti draugų, kurie yra tokie pat trenkti kaip ir tu :DDD

  Ar jum pažįstamas tas jausmas, kai rodos, tiesiog verdi iš vidaus, atrodo, tarsi sprogsi iš pykčio. Bet iki to sprogimo kažko trūksta. Tarsi tas pyktis veržtūsi iš vidaus, bet tik mažom mažom kruopelytėm.. Kodėl? Nenoras įskaudinti mylimus ir brangius žmones? Ar išmokome užspausti savo emocijas ir neparodyti kaip iš tikrūjų jaučiamės?
2018-11-08 23:45
mindis

08.11.2018.

mintyse savęs paklausiau - ar dienoraštis nėra skirtas aprašyti dienos įvykiams ir jausmams ? Dauguma jūsų, o gal visi, bent kiek patebėjau, į šią skiltį rašo poemas ir panašiai. Jei aš, asmuo, kuris kadaise yra rašęs sekso kalendorių-dienoraštį , pradėtų rašyti čia, šioje svetainėje savo dienoraštį - ar tai būtų įdomu? Ar kas nors jį skaitytų? Ar dėl visų gyvenimiškų nutikimų ir mano pridarytų vaikiškų nesamonių jūs mane išjuoktumėte, kad man net tektų ištrinti savo paskyra. Kitaip tariant bėgti pajutus gėdą ir panieką bei slėptis po akmeniu? Ar mane užplūdę jausmai, kuriuos radęs laiko ir prisėdęs prie kompiuterio išliečiau elektrinėje erdvėje , neatrodytų pervertinti ir nereikšmingi. Ar būčiau įdomus kaip asmuo? O gal paskaitęs jūsų komentarus suprasčiau, koks nereikšmingas esu šiam pasauliui.

Dar būdamas mokykloje pasakiau sau, jog kažkada tikrai parašysiu knygą. Ta mintis kilo.. Net nebežinau kaip ir kodėl. Mano literatūros mokytoja mane visuomet skaitino stoti į kolegiją ir studijuoti literatūra. O ką aš padariau - hehe - nesakysiu :D

Grįžkime prie pagrindinio klausimo. Dienoraštis - šiuo atveju - poezija, eileraščiai ar pasirinktinai? Ar jei atsirastų žmonių, norinčių rašyti dienoraštį ir jį paviešinti - ar tai būtų aktualu? Ar į tai žvelgtumėte kaip į bandymą atkreipti į save dėmesį? Ar jūs jį skaitytumete ir pamatę, jog tam tikras asmuo esa nežinioj - patartumėte kuriuo keliu jam toliau eiti?
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą