aha.. tavo pedos neisiliejo i mano...
o kodel as NEINU toliau?
nebenoriu buti stikline, per kuria lengvai teka asaros, kuria lengva iskelti , apseilioti ir NEISPLAUTI. NEBENORIU SUDUZTI.
manau turiu DIDELE problema.
man jau atsibodo springti asaromis. as noriu atgaut save.. noriu, kad pagaliau pasibaigtu tai, ko pati nesugebu paaiskint....
O galbut as per daug isijauciau i vaidmeni? jei taip, NORIU PALIKTI scena. noriu, kad viskas pagaliau baigtusi. tik tiek.
Almost unbearable lightness of being...
mano kurinys slepiasi cia, dienorastyje...
jeigu norit ji pamatyti, tai nueikit i dienorascio "visi Irasai" vot ;)