Rašyk
Eilės (78131)
Fantastika (2307)
Esė (1553)
Proza (10911)
Vaikams (2714)
Slam (73)
English (1198)
Po polsku (370)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterAš, kaip nenuilstantis taikos ieškotojas, vis grįžtu ir grįžtu prie minties apie taiką. Man rodos, kad kažkada jau rašiau apie dvigubą pilietybę, bet dabar šią idėją noriu papildyti:

ką ten dvi pilietybės, pasaulis turi susitarti, kad kiekvienas Žemės žmogus turėtų bent dešimt tų pilietybių, o dar geriau, jei jų būtų po dvidešimt, penkiasdešimt ir daugiau.

Tada iškart Žemėje baigtųsi visi karai, nes kokia nors grybų ieškotoja arba mažakelnis napoleonas turėtų patys eiti į mirtį, niekas neklausytų jų karo kurstymo kalbų ir kvietimo ginkluotis ir ką nors užpulti, visi parodytų savo alternatyvią pilietybę ir pasakytų: papūsk sarajevui į šikną.

Visame pasaulyje staiga taptų nereikalingi visokie leopardai ir kitas metalo laužas, kuris būtų perdirbtas taikiems reikalams.

Aišku, ir rašyke tada būtų nepaklausūs visokie karo dienoraščiai ir tie, kurie juos veda kartu su savo klonais, kažkur išnyktų, ir rastų žmonės parke ant šakos pasikabinusį neatpažintą pašalpų gavėją nežinomu slapyvardžiu, ir niekas negalėtų pasakyti, nei kas jis buvo, nei ką gero nuveikė.

Bet bijau, kad pasaulio didieji dėl to niekada nesusitars, nes karas tai verslas. Todėl pirmyn, nenuilstanti karo mašina, pirmyn!


2023-05-28 16:45
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2023-06-14 23:40
Svoloč
Dar kartą pagalvojau ir nusprandžiau, kad niekur pasaulyje tiek nekalbama apie karą, kaip Lietuvoje, lyg ji su kažkuo kariautų. Bet ne, karo nėra. Vakar grįžau iš Italijos, iš Bario, ten niekas nekalba apie karą, net per žinias pačioje pabaigoje 30 sek. kažką pasakė, supratau dvi pavardes zelenskis ir putinas. O šiaip apie čempionų lygos finalą kalbėjo gal dvidešimt min., dar kažką iš Italijos naujienų, o Ukrainos net nerodė. Gatvėse jokių svetimų vėliavų, tik prie valdžios pastatų Italijos ir eu vėliavos. Net lgbt niekur nemačiau.
Pagalvojau, turbūt karas baigėsi, ačiū dievui. Tik nusileidau ir išlipau iš lėktuvo, žiūriu nei vienos Lietuvos vėliavos, tik šimtai ukrainos ir lgbt. O geras, pagalvojau, turbūt mus okupavo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2023-05-30 08:32
Svoloč
pagalvojau ir nusprendžiau, kad gal net aš nesu Dievas, nors tai mažai tikėtina.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2023-05-29 20:37
Svoloč
Iš pradžių pagalvojau, ar verta diskutuoti? Galvojau galvojau ir nusprendžiau, kad neverta.
Po pietų dar kartą pagalvojau, ar verta? Atsakymas buvo tas pats.
Pabandysiu dar prieš miegą pagalvoti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2023-05-29 17:46
klimbingupthewalls
Ir ne, Tu nesi taikos ieškotojas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2023-05-29 17:46
klimbingupthewalls
Neišvengiamas ir visai ne dėl tų priežasčių, apie kurias galvoji.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą