Rašyk
Eilės (80623)
Fantastika (2476)
Esė (1642)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Myliu Protėvius, o ne jų Tamsumą ir Baimes ;) * * * arba – Protėvių Gyvenimai
yra jų Gyvenimai – Gyvenimas mano yra mano nuosavybė,
kaip jų – yra jų nuosavybė; ir neturiu būti jų gyvenimų projekcija...


---

koks šlykštus tas
JŲ Pasaulis,
kuriame išaukštinta YRA
Kančia – vertybių vertybė!!!

Jis (PASAULIS TAS) mane pravimdė – ačiū Dievui už fiziologiją,
Tada, po procedūros, tik
nuleidau vandenėliu unitaze tą „gėrį“ išvemtą,
tą šleikštulį – apsivaliau nuo jo – nuo
to iškrypėliško požiūrio – nuo jų vertybių vertybės:
„Kančia yra tauru ir kenčiantiems Dangus“... (duokit bliūdą – vemsiu) :)


apsidžiaugiau išvėmusi ir
palikau...
:)

Atiaaa – vadinasi, praeitas šitas „naftalininis“,
durniuojančių močiučių ir diedukų–senelių,
perduodančių iš kartos į kartą savo
baimes ir savo tamsumą, etapas...

P. s.
O tu gimsti, žmogau, toks tyras ir nekaltas kūdikėlis,
besąlygiškai mylintis pasaulį ir juos,

žiūri, besąlygiškai myli tėvus ir senelius,
ir tartum beprotis (nes protas dar
tik formatuojasi ir instaliuojasi, vadinasi dar esi beprotis)
jau priimi fanatiškus jų požiūrius, niekalus, baimes, fanatizmą ir durnumą
Už Tiesą, Teisingumą ir Absoliutų žinojimą,
Kurį jie žino!..

Tiesiog tiki jais – myli ir neieškai juose
esančios tamsos ir smarvės ir t.t...

Kol atskiri, kas yra jie,
o kas ta tamsuma prie jų prilipusi,
kurią jie turi – perduoda, kaip kokį Dievo Gėrį, didį turtą...

Lyg kokį brangų paveldą – kvaikumą savo,
savo nuodėmes
ir baimes... (baisus dvokas ir grūzas jų) – jiems Dievas ten Danguje atleis,
išaiškins,
o gimusieji yra be nuodėmės :)

:)


2025-11-28 00:46
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2025-11-29 02:20
gunta
Jūs Eglute Tamsgiryte šnekate nesąmones, o dabar norite dar kad ir aš jomis tikėčiau - protėviai gyveno ne tam, kad aš... eičiau į šviesą ar į tamsą, o sau,

sau mylėjo, sau nekentė, sau kariavo, sau džiaugėsi,
sau nuodėmes darė sau atgailavo,
sau ženyjosi sau vaikus gimdė, sau augino, "kad senatvėje stiklinę vandens paduotų" :D

Atsibusk, užteks čia knarkti tas nesąmones...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2025-11-28 09:17
Eglė Tamsgirytė
Tam, kad tu pasiektum šviesą, tavo protėviai, jų kartų kartos mažais žingsneliais turėjo eiti per tamsą mažo žiburėlio blyksinčio tolumoje link, vildamiesi surasti šviesą. Tai, kad tu pasiekei šviesą, jų nueito ilgo kelio išdava.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą