Rašyk
Eilės (75820)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2570)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterNepailsdami svirpia žiogai, aplinkui burzgia žolės pjovimo aparatų motorai. Tvankus vidurvasaris gastroliuoja šalyje, kiek tik veizolai užmato ir dar šiek tiek toliau. Ok tu, rugštele! Teka prakaito upės ir trumpam teužmigt. Šiandien viena plaukų kirpimo fėja rekomendavo po namus vaikščioti su sušlapinta ir išgręžta maikute. Seksualu... A ko ne variantas?! Arba siūlau maloniai leisti dienas vėsiuose, erdviuose prekybcentriuose. Ir Maksėj jau duoda į parankę įsikibti pirkinių krepšį! Dar į kokį dubenį prisileisti šalto vandens ir sumesti porą pakelių šampanui šaldyti skirtų ledukų ir įmerkti liaškas... Lai gelia... Gazuoju vakar po darbo per Pietinio kiemų šutrą, žiūriu eina (lengvai oru plaukia) tarkim pro Šiaulių universitetinę gimnaziją viena tokia maloni, čiki random blond. Gražu pažiūrėt! O ir proto aštrumo nestokoja???? Su mango spalvos suknele ir tamsiu sportiniu krepšiu. Po kačelkės. Pripažinsiu – netikėta. Taip sakant: "Спортсменка, комсомолка и просто красавица!" Bet mes taip nesakom, taip kalbėjo apie Kaukazo belaisvę. Nu ir kaip tokiomis nesižavėt, ane? Jo, pažiūri į savo pilvą ir supranti, kiek daug vietos tobulėjimui... arba jei netobulėt, tai niekad tokių nepailstančių nepavyt... Nesibaigiančios gyvenimo pamokos...2021-07-18 18:58
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2021-07-20 21:51
Loke1
Hehe, puiki Niar įžvalga - "gyvenimas tobulas".

O aš galvoju, tavo pilvas tau parodė šansą - eiti sportuoti pats laikas! Dabar!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-07-20 18:37
legionas
Lyg rūžavus akinius užsidėjęs
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-07-20 14:22
Nuar
"Спортсменка, комсомолка и просто красавица!"
"Jo, pažiūri į savo pilvą ir supranti, kiek daug vietos tobulėjimui..."

Tokią tobulą vasarą, kaip šį, nustok žiūrėti rusiškas, daug kartų peržiūrėtas, komedijas ir nustok žiūrėti į savo pilvą. Geriau pažiūrėk japoniškus filmukus, kur jaunoms gražioms merginoms patinka stori pagyvenę vyriškiai. Jei japoniški nepatinka, gali naktimis pasivaikščioti didmiesčių gatvėmis ir, prieš gaunant į liulį, stebėti tas pačias scenas tarp išeinančių iš barų porų - jaunoms gražioms merginoms patinka stori pagyvenę vyriškiai. Tada suprasi, kad gyvenimas yra tobulas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-07-19 18:09
negeras_2
karštyje poruotis vienam prakaite , eeee, neeee. menkutės drapanėlės ant kūnų kaip laukiniams tik dėl praktinių sumetimų, kad neįlįstų koks vabalas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą