Rašyk
Eilės (76124)
Fantastika (2224)
Esė (1523)
Proza (10697)
Vaikams (2583)
Slam (50)
English (1168)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 9 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter„Nesustabdomas grafomanijos plitimas tarp politikų, taksistų, gimdyvių, meilužių, žudikų, vagių, prostitučių, pareigūnų, gydytojų ir pacientų rodo, kad kiekvienas be išimties turi savyje potencialų rašytoją, ir kad kiekvienas žmogus turi puikiausią priežastį eit į gatvę ir šaukti, kad visi mes rašytojai!“

- Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting

Kas čia visiems užėjo, vieni kitus vadinti grafomanais :))
Pavyzdžiui žaidžiant šachmatais viena iš technikų yra daryt greitus ėjimus, bei greitai mąstyti - ir beabejo mokytis iš savo klaidų, pripažinti jas ir kitą kartą daryti geresnius ėjimus. Taigi jeigu mano gyvenimo šachmatų partija ėjosi nekaip iki šiol, priešininkų figūros rodės sustatytos labai tvirtai, bet dabar mąstau tik keliais ėjimais į priekį ir dažnai laimiu, ar būdamas taksistu negaliu tapti rašytoju? (aišku, aš ne taksistas) Gal ir ne, o gal ir taip.

Juk akivaizdu ir aišku, kad daugelyje žmonių sistema sužlugdė talentą. Tai ar neturėtų būti sveikinamas kiekvieno žmogaus bandymas kurti, tobulėti, lavintis. Gal ir taip.

Galbūt štai tas elgeta yra karalius. Karalius gali pasirinkti kokį nori apdarą. Bet elgeta negali nuslėpti savo skurdumo.

TAIGI, LOCHAI, NEAPSIGAUKIT!!!


2011-03-06 14:14
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-03-16 07:36
nekalto_kūrybos_prasidėjimo_avis
...aš ir ne aš, štai kur didžioji paradigma; rąstas ir krislas; įsiskaitykite į mano kruviną; nereikalaukite iš manęs neįmanomų dalykų; ne kritikas esmi; just rašykojas (c); ir kada man beskaityti, jei visą protą suėda rašymas?...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą