Rašyk
Eilės (78201)
Fantastika (2294)
Esė (1546)
Proza (10892)
Vaikams (2706)
Slam (68)
English (1213)
Po polsku (360)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 25 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterIšgirdau per radiją apie jo mirtį. Net nežinau, ar tai mane sukrėtė - juk iš tikrųjų senas turėjo būti, tai ir nenuostabu, kad teko kada nors išeiti, bet kažkoks siūlas viduj, rodos, nutrūko, siūlas, siejantis mane su vaikyste, jaunyste ir praeitimi. Nejučia pagalvojau, o kas aš būčiau be "Rugiuose prie bedugnės", išvis ar yra žmonių, neskaičiusių šios knygos, ar galima apskritai jos išvengti ir likti asmenybe, nors, kita vertus, nieko ypatingo juk nėra toje knygoje, tik pamenu, kad labai emocionaliai ją išgyvenau, bet iš esmės, tai juk nėra gyvenimo pradžiamokslis arba patarimų knyga "Kaip būti jaunam".
Nežinau. Dabar pagalvojau, kad neskaitysiu jos vėl, nors iškart, išgirdus apie mirtį, buvo kilusi tokia mintis, bijau, o gal dabar ji manęs nepaveiks, nepalies, gal ji skirta tik kažkurio amžiaus žmonėms ir vėliau jos poveikis nėra toks ryškus. Bijau nusivilti.


2010-01-29 12:13
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-29 17:17
forehater
Patikėsi ar ne, aš niekada neskaičiau šios knygos. Man patinka moterys, išgeriu tiek pat, kiek ir visi, paauglystėje sunkių moralinių traumų lyg ir neturėjau :] išvis neseniai susimąsčiau apie tai, kad visų geriausių pasaulio knygų kurias "privalai" perskaityti, neperskaitysi, todėl savęs apskritai negraužiu - skaitau, kas man patinka ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą