Būna, kad žmonės kvailai pasivadina, tarkim pavadina save svoločium arba kokiu apuoku. Dar pavadina save idiotu, kad niekas nesuabejotų. Bet būna ir itin tokių absurdiškų apsivadinimų, pvz: arbūzų mūza??? Kaip galima mūzuoti arbūzus ir ar tikrai arbūzams reikia mūzos, to negalėtų pasakyti net to vardo sugalvotojas. Tiesiog šauna į galvą idėja apsiabsurdinti, bet taip idiotiškai, taip neskoningai ir debiliškai, kad norisi kviesti sanitarus.
Na ir ką, vaikšto toks asmuo apsiabsurdinęs ir tikisi, kad tai labai geras efektas.
Bet ko aš čia? Ar tai mano reikalas? Mėnuo šviečia pro langą.
2009-11-08 19:59
Na, kiekvieno laisvė yra save vadinti kaip jis nori. Bent jau kol gyvename neegzistuojančios "pakazūchinės" demokratijos sąlygomis ši laisvė mums dar lieka. Nematau skirtumo tarp arbūzų mūzos ir švoločiaus ar idioto - visi man jūs vienodai juokingi esat :] taip kad demokratija blyn! :D
2009-10-28 18:23
Visa laimė, kad neprisikabinai prie mano kilometrinio slapyvardžio:DDDDD
2009-10-26 17:35
O man labai patinka dabartinis mano pasivadinimas:)Jei ką prisidirbu, vadinas - Čia ne aš, o kažkas kitas:)prikiaulino:);) Ir dar pridėjau, kad vadinuosi Eik sau.
Reziume:pridirbau ne aš, nesikabinėk.
Na, tikras svolačius savęs taip nevadina, kitus apšaukia.
2009-10-24 17:28
o aussia tau patinka?
2009-10-20 13:12
Na, dėl idiotų ir svoločių tai ir aš nelabai suprantu :)) O ten kur du žodžiai, įvairiai galima suprasti, ir arbūzų mūzą galima įvairiai interpretuoti - tai nebūtinai mūza, priklausanti arbūzams. Gali būti arbūzinė mūza (na, kaip grikių košė), gali būti mūza, iš arbūzų (na, kaip džiunglių gyventojas), gali būti mūza, kvepianti arbūzais (na, kaip jazminų kvepalai) ir t.t. ir panašiai. :))
2009-10-20 07:30
Bet kita vertus, negaliu stovėti šalia ir stebėti abejingai, kai aplink nesąmonės vyksta. Svoločiai labai pilietiški tipai.
2009-10-20 00:04
taip, tai ne tavo reikalas:)