Rašyk
Eilės (77987)
Fantastika (2288)
Esė (1544)
Proza (10891)
Vaikams (2694)
Slam (68)
English (1210)
Po polsku (354)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterVisada žinojau, kad nekęsti gali sau leisti tik labai turtingas ir drąsus žmogus. Turtingas ne finansiškai, o dvasiškai.
Nelaikiau savęs labai turtinga, gal dėl to visiems švelni buvau.
Dabar viduje kažkoks pragariškai šlykščiai piktas jausmas kunkuliuoja. Nors tu ką, turiu pripažinti, išspardė visus dantis artistei, ir tenka nuleidus galvą žygiuoti nuo scenos.
Kaip vabzdys, lekiantis į ugnį, sudegina sparnus, taip po tam tikrų įvykių imi suprasti, kad žmogus žmogui vilkolakis, ištroškęs kraujo ir sielos. Desertui - garbės.

Koks mažas berniukas čia ką tik prabėgo, dar su sauskelnėm, snargliukas nutįsęs, ir jis labai nekenčia savo moteriškosios linijos padermės, nors pats iš jos gimė. Hm, mažyli, ką tu čia veiki? Na, aš atėjau kaku padaryti po tavo paveikslais.
Gerai, sakau, mažyli, tik žiūrėk, neatsilik nuo tėvų, paskubėk, liksi vienas kaip pirštas. Ir pliaukšteliu per rubuilišką šiknutę


2009-03-22 23:26
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-04 22:39
brudų brudas
Tik šiandien perskaičiau šį komentarą. Deje, mergyt, tu norėjai pirmą susitikimą sušokt plikų užpakalių šokį, o ne aš. Taigi, mano svajonės čia net nebūta. Tu man kaip moteris esi negraži, o kaip žmogaus tavęs nepažįstu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-24 08:44
Erato
O kas prašė komentuoti dienoraštį? Ir iš vis, turėkit savigarbos, paskaitėt, ačiū ir viso gero. Manau, būtent patinams ir patinka, kai jiems ant kaklo kariasi. Gamtoje išnyktų visas gyvūnų pasaulis, jei patelė lakstytų ir neduotų.
Tai, kuri yra nepalaida, niekada nerūpės save išbarstęs kur papuola ir su kuo papuola kazanova. taigi - gamtos dėsnis: palaidam-palaida, rimtam-rimta.
Gal dėl to ir žlugo svajuko dramblionė
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-23 09:29
brudų brudas
Ne moteriškos giminės nekenčia, o senbobių. Nuobodu, pamiršk. Kuriam patinui patiks, jei boba pati jam karsis ant kaklo? Ne man tai. Man palaidos bobos nepatinka.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-23 08:05
Exmortis
...

Neisizeisk bet labai pedofiliskai nuskambejo: "Ir pliaukšteliu per rubuilišką šiknutę" :DDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą