Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80623)
Fantastika
(2476)
Scenarijai
(671)
Esė
(1642)
Proza
(11215)
Šiukšlių Dėžė
(22576)
Vaikams
(2768)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125469
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
74 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Dienoraštis
»
išdaužysiu langus
»
***
išdaužysiu langus
0
Patiko!
o man patinka kai žiemą virš -20.dangus giedras, saulė šviečia- man tik to žiemą ir trūksta:) geras oras:)
feel love in winter
2006-01-19 13:41
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Meniu
Naujausi
Papildyti
Apie autorių
Autoriaus dienoraštis
RSS