Rašyk
Eilės (73390)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10379)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twittermintyse savęs paklausiau - ar dienoraštis nėra skirtas aprašyti dienos įvykiams ir jausmams ? Dauguma jūsų, o gal visi, bent kiek patebėjau, į šią skiltį rašo poemas ir panašiai. Jei aš, asmuo, kuris kadaise yra rašęs sekso kalendorių-dienoraštį , pradėtų rašyti čia, šioje svetainėje savo dienoraštį - ar tai būtų įdomu? Ar kas nors jį skaitytų? Ar dėl visų gyvenimiškų nutikimų ir mano pridarytų vaikiškų nesamonių jūs mane išjuoktumėte, kad man net tektų ištrinti savo paskyra. Kitaip tariant bėgti pajutus gėdą ir panieką bei slėptis po akmeniu? Ar mane užplūdę jausmai, kuriuos radęs laiko ir prisėdęs prie kompiuterio išliečiau elektrinėje erdvėje , neatrodytų pervertinti ir nereikšmingi. Ar būčiau įdomus kaip asmuo? O gal paskaitęs jūsų komentarus suprasčiau, koks nereikšmingas esu šiam pasauliui.

Dar būdamas mokykloje pasakiau sau, jog kažkada tikrai parašysiu knygą. Ta mintis kilo.. Net nebežinau kaip ir kodėl. Mano literatūros mokytoja mane visuomet skaitino stoti į kolegiją ir studijuoti literatūra. O ką aš padariau - hehe - nesakysiu :D

Grįžkime prie pagrindinio klausimo. Dienoraštis - šiuo atveju - poezija, eileraščiai ar pasirinktinai? Ar jei atsirastų žmonių, norinčių rašyti dienoraštį ir jį paviešinti - ar tai būtų aktualu? Ar į tai žvelgtumėte kaip į bandymą atkreipti į save dėmesį? Ar jūs jį skaitytumete ir pamatę, jog tam tikras asmuo esa nežinioj - patartumėte kuriuo keliu jam toliau eiti?


2018-11-08 23:45
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-11-09 22:33
retas laimingas
o man rodos pons
kruši smegenis nu vos ne
nuo pirmos dienos
aha:)

taip ir
toliau
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-11-09 05:08
Svoloč
Dienoraštį gali rašyti, gali nerašyti. Vieni skaitys, kiti ne, bus patariančių, bus pasijuokiančių. Žodžiu, bus visko, čia viskas, kaip gyvenime arba viskas, kaip tu ir spėjai. Tavo pasirinkimas kaip daryti. Apskritai, čia kaip ir gyvenime turi apsišarvuoti nepramušama oda ir tikėtis visko.
Man asmeniškai bus įdomu skaityti ir pažadu nesijuoksiu. Įžvelgiu gerą ranką ir smagią galvą rašymui.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą